Ana Sayfa Ziraat Bankası Ziraat Bankası SMS İle Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası SMS İle Kredi Başvurusu

0
Paylaş
Ziraat Bankası SMS İle Kredi Başvurusu
Ziraat Bankası SMS İle Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası SMS İle Kredi Başvurusu

İnsanlar masraflarını karşılamak için bankalar tarafından kredi kullanıyor. Kredi başvurusu yaparken çok vakit harcamak istemiyorlar. Kredi başvurularını çok zaman harcamadan elektronik ortamdan da yapmanız mümkündür. Kredi başvurusu yaparken ön başvuru için; internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve SMS gibi yollar ile kredi başvurularınızı yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası 4747 SMS Kredisi

Ziraat Bankası müşterilerine SMS ile ihtiyaç kredisi sunuyor. Başvuru yapmak için; cep telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra, büyük harfler ile TUKETICI yazın boşluk bırakın, TC kimlik numarası, kredi tutarı, vade oranı ve aylık net gelirinizi yazıp, 4747’ye mesaj gönderin.

SMS ile yaptığınız kredi başvurusu için, yine size SMS ile olumlu ya da olumsuz cevap gelecektir. Yaptığınız bu işlem ön başvurudur. SMS ile yaptığınız ön başvuruda banka, sizin krediyi alıp ya da alamayacağınızı inceler. SMS ile başvuru ücretlendirilir. Bu ücret faturanıza yansır.

Ziraat Bankası SMS kredi başvurusu ile birlikte; konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi başvurularını kolayca yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası SMS ile Taşıt Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası SMS ile taşıt kredisi başvurusu yapmak çok kolay. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girerek büyük harfler ile TASIT yazın boşluk bırakın. Kimlik numaranız, almak istediğiniz kredi tutarı, vade oranı, aylık net geliriniz, taşıt bedeli bunları yazdıktan sonra 4747’ye SMS gönderebilirsiniz.

6 ay geri ödemesiz kredi veren bir diğer banka da Ziraat Banka‘sıdır.Ziraat Bankası 6 Ay Ödemesiz 10 Bin TL Kredi almak isteyen yazımızı okumalarını tavsiye ederim.

6 ay geri ödemesiz kredi veren bir diğer banka da Vakıf Banka‘sıdır.Vakıfbank 6 Ay Ödemesiz 10 Bin TL Kredi almak isteyen yazımızı okumalarını tavsiye ederim.

6 ay geri ödemesiz kredi veren bir diğer banka da Halk Banka‘sıdır.Halk Bank 6 Ay Ödemesiz 10 Bin TL Kredi almak isteyen yazımızı okumalarını tavsiye ederim.

Ziraat Bankası SMS ile Konut Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası SMS ile konut kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu durumda konut kredisi kullanıp, kullanamayacağınızı öğrenmiş olursunuz. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra, büyük harfler ile KONUT yazın, kimlik numaranız, kredi tutarı, vade oranı, aylık net gelir, konut bedeli tüm bunları yazdıktan sonra 4747’ye SMS gönderebilirsiniz.

ziraat bankası sms ile kredi
ziraat bankası sms ile kredi
Ön Başvurum Olumlu Sonuçlandı. Şimdi Ne Yapmam Gerekiyor?

Ziraat Bankası SMS kredi başvurusu yaptıktan sonra, başvurunuz gün içinde belli olur. Kredi başvurunuz olumlu sonuçlandıysa, banka müşteri temsilcisi telefon ile birlikte sizinle iletişime geçer. Kredi başvurusu hakkında yapmanız gereken bilgileri size verecektir.

Krediniz olumlu sonuçlandıysa; bir ay içinde Ziraat Bankası şubelerine gitmeniz gerekiyor. Kredi başvurusu için istenilen belgeler kredi türüne göre farklılık gösterebilir.

Ziraat Bankası Kredi İçin İstenilen Belgeler

TC kimlik belgesi

Gelirinizi ispatlayabileceğiniz belgeler (maaş bordrosu, gayrimenkul tapusu, vergi levhası)

İkametgâh belgesi

Son 3 aya ait fatura (telefon, elektrik, su, doğalgaz vb.)

Ziraat Bankası İle İlgili Diğer Yazılar