Ana Sayfa Ziraat Bankası Ziraat Bankası Emeklilere Faizsiz Kredi

Ziraat Bankası Emeklilere Faizsiz Kredi

1
Paylaş
ziraat bankası emeklilere kredi

Ziraat Bankası Emeklilere Faizsiz Kredi

25 yıl çalışma hayatından sonra emeklilik günleri sabırsızlıkla bekleniyor daha sonrasında emeklilik başladığı andan itibaren iş yoğunluğu azalıp ev hayatı ve parasızlık bütün hayallerin yıkılmasına neden olur.Eğer emekli iseniz emeklilik dönemi boyunca çalışırken alınan paranın bir kısmı kesilir. Erken emekli olan birçok şahıs, ticaret hayatına atılma ve ek gelir elde etme hayalleri kurmaktadır. Ne yazık ki iş kurmak için yeterli parayı çıkarmak güçtür.Bu para ziraat bankası tarafından giderilmeye çalışılır. Özel olarak emekliler için hazırlanan faizsiz emekli kredisi, sayesinde yeni bir iş kurmak isteyen veya evini, otomobilini değiştirmek isteyen birçok emekli, hayallerine kavuşabilmektedir.

Ziraat bankası emekli olan vatandaşlarımız olmayanlara göre normal faiz oranlarının dışında daha esnek faiz uygulaması ile kredi çekme imkânı sağlamaktadır. Dahası da banka maaş promosyonları da vardır. Yıllarca çalışan ve emekliliğin tadını çıkartmak isteyen vatandaşlara özel hazırlanan bu krediler, borcu biriken ve yıllarca ödeme güçlüğü çeken emekli vatandaşlara da toplu ödeme yapma şansı yaratmaktadır.  Emekli bireylerimizin ödemekte zorlanılan borçları, faizsiz olarak verilen emekli kredileri sayesinde kolayca kapatılabilir.Artık Ziraat Bankası müşterileri banka kartı ile kredi kartını tek bir kart üzerinden kullanabileceksiniz.

Emekli bireylere maaşının 10 katına kadar kadar faizsiz kredi verilmesine ilişkin olarak bankalara sunulacak olan tekliflerden biride Ziraat bankasına sunulacaktır. Ziraat bankası bir devlet bankası olması avantajı ile emeklilere faizsiz kredi veren  bankalar arasında ilk olarak Ziraat Bankası girecektir.

 

Aynı zamanda 3 maaşa kadar avans kullanmak isteyen emeklilerde, Sosyal Güvenlik Kurumuna giderek talepte bulunmaları gerekmektedir. Talepte bulunulduğunda çalışmalarını yürüten SGK tarafından yapılacak olan avans işlemleri ile emekliler 3 ayda alacakları maaşlarını toplu bir şekilde alma imkanı bulacaklar ve ihtiyaçlarını ellerine geçen toplu bir para ile giderebilecekler.

ziraat bankası emeklilere sıfır faiz şartları

Ziraat bankasında emekli maaşını şubelerinden alan emekliler için, özel hazırlanan kredi çeşitleri, zor geçinmeye çalışan emekli bireylerin imdadına yetişmektedir. Kredi ile ister yeni bir iş yeri açmak için, ister emeklilik döneminde sıkıştıran borçlardan kurtulmak için kolayca kredi çekilebilir. Ayrıca emekli kredilerinde, dosya masrafı veya komisyon gibi ekstra masraflar bulunmaz.

6 ay geri ödemesiz kredi veren bir diğer banka da Ziraat Banka‘sıdır.Ziraat Bankası 6 Ay Ödemesiz 10 Bin TL Kredi almak isteyen yazımızı okumalarını tavsiye ederim.

6 ay geri ödemesiz kredi veren bir diğer banka da Vakıf Banka‘sıdır.Vakıfbank 6 Ay Ödemesiz 10 Bin TL Kredi almak isteyen yazımızı okumalarını tavsiye ederim.

6 ay geri ödemesiz kredi veren bir diğer banka da Halk Bank‘sıdır.Halk Bank 6 Ay Ödemesiz 10 Bin TL Kredi almak isteyen yazımızı okumalarını tavsiye ederim.

Ziraat Bankası emeklilere faizsiz kredide, 0 faizli kredi imkânı veya günümüz koşullarından, oldukça düşük faiz uygulaması vardır. Kısa vade ile sunulan bu kredi, 12-24-36 ay vade ile sunulan, ihtiyaç kredisi niteliğindedir.Kolay ödeme seçenekleri ile emekli vatandaşları çok fazla yormadan kolayca kredi veren banka, kimlik ile başvuru yapan emekli bireyler için kısa süre içinde kredi çıkartmaktadır.

Emeklilerimizin ziraat Bankasında  emekli kredisine, başvurma şartları da oldukça kolay olup ,aynı zamanda farklı bir bankadan emekli maaşı alan emeklilerin, maaşını kendi yaşadığı yerde bulunan Ziraat Bankası şubelerine yönlendirmesi gerekir. Sonraki işlem olarak bankaya şahsen başvuru yaparak daimi müşterilerin faydalandığı tüm avantajlardan faydalanma şansı bulunur.

 

1 Yorum