Ana Sayfa Krediler Teminatsız Kredi Veren Bankalar

Teminatsız Kredi Veren Bankalar

0
Paylaş
Teminatsız Kredi Veren Bankalar

Teminatsız Kredi Veren Bankalar

Günümüzde birçok kişinin işi var. Ancak kendi işini yapan kişiler de var. Maddi durumu iyi olmayan kişilerin sayısı da fazladır. Birçok esnaf kredi almadan iş yapamıyor. Bankalardan kredi almak isteyen kişiler gerekli şartları yerine getiremediği için birçok zorluklarla karşı karşıya kalıyor.

Kamu ve özel sektörde çalışan, düzenli bir maaşı olan kişilerin bankalardan kredi alması çok kolaydır. Düzenli geliri olmayan ve maaş bordrosu olmayan kişilerin kredi alması zordur. Bankalar kişilerin aldığı krediyi geri ödemeleri konusunda, banka kendisini ipotek ya da kefil ile garanti altına alır.

Kefilsiz kredi almak için;

Bazı bankalar kefil ya da ipotek istemez. Kredi almak için farklı şartlar olabilir.

Bankalarda birikiminiz varsa,

Kendinize ait gayrimenkul varsa,

Kredi notunuz yüksekse,

Bankalarda kötü siciliniz yoksa,

Bankalar ile yaptığınız işlemler ve ödemeleri zamanında yapıyorsanız, bankalar size kolayca kredi verebilir.

Kredi Notunuz Yüksekse

Bankalarla daha önce işlem yapmadınız, siciliniz kötü değil, kredi notunuz yüksekse, geliriniz varsa, gayrimenkulünüz varsa kredi almanız kolay olur.

Gelir belgesiz kredi almak için;

Gelir belgesiz, kefilsiz, evraksız kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Bankalar nerede oturduğunuzu öğrenmek için ikametgâh belgesi ya da çeşitli evraklar isteyebilirler.

Nüfus cüzdanı, TC kimlik numarası (aslı)

Son 3 ay içerisinde etkin olan herhangi bir fatura (elektrik, su, telefon, doğalgaz vs.)

Esnaflar için vergi kimliği (aslı)

Çiftçiler için çiftçilik belgesi (aslı)

Herhangi bir işte çalışmıyor ve dolayısıyla da gelir belgeniz yoksa Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalardan kredi çekebilirsiniz…

Teminat olmadan kredi veren bankalar
Teminat olmadan kredi veren bankalar
QNB Finansbank Online Kredi Kampanyası

Cep Şube’den ve internet üzerinden başvuru yaparak kredi almanız mümkündür. Başvuru yapıldıktan sonra onay süreci beklenir. Kredi sonucu cep telefonunuza mesaj ile bildirilir. 1.000 TL ile 30.000 TL arasında kredi alabilirsiniz. Kredi notunuza göre % 1,28 ile % 1,73 arasında değişen faiz oranları uygulanır. Tahsis ücreti ve hayat sigortası yaptırma şartı bulunmuyor. Kredinin geri ödemesi için de 48 ay vade imkânı bulunuyor.

Türkiye İş Bankası Anında Kredi

Müşteri özelliğine göre limit belirleniyor. Kredi almak için internet şubesine girerek başvuru yapabilirsiniz. 3 ay ile 48 ay arasında değişen vade imkânlarından yararlanabilirsiniz. % 1,25 ile % 1,29 arasında değişen faiz oranları uygulanıyor. Hayat sigortası yaptırmak gerekiyor. Alacağınız kredinin binde beşi kadar kredi tahsis ücreti alınıyor.

Odeabank Nakit Hazır Kredi

Odeabank müşterileri için güzel bir kampanya hazırlamış. Kredi limiti 30.000 TL ile sınırlandırılmış. 3 ile 48 ay arasında değişen vade uygulanırken, % 1,29 ile % 1,79 arasında değişen faiz oranları bulunuyor. Hayat sigortası ve kredi tahsis ücreti alınıyor.

Yapı Kredi Bankası Oturduğun Yerden Kredi

İnternet şubesine girerek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Müşteriler için farklı kredi limitleri belirlenmiş. Faiz oranları % 1,27 ile % 1,39 arasında değişiyor. 48 yıl vade imkânı var. Hayat sigortası ve kredi tahsis ücreti alınıyor.

Aktifbank N Kolay Kredi

Kredi notunuz yüksek ya da düşük olması pek önemli değil. Ancak bu durum faiz oranlarını yükseltmiş. Kredi faiz oranı % 2,29’dur. Banka müşteriyseniz krediniz kısa sürede onaylanır. 3 ay ile 48 ay arasında değişen vade fırsatı var. 20.000 ile 30.000 TL arasında kredi alabilirsiniz. Hayat sigortası yaptırma şartı bulunmazken, kredi tahsis ücreti alınmıyor.

Garanti Bankası İnternetten Kredi

İnternet şubesi ya da cep şubeden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Maaş müşterisi değilsiniz 25.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Maaş müşterisi olan kişiler daha avantajlı oluyor. 75.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Faiz oranları % 1,29 ile % 1,89 arasında değişiyor. Hayat sigortası şartı var. Kredi tahsis ücreti alınıyor.

Daha önceki dönemlerden kredi borcunuzu ödememenizden dolayı avukatlık veya icralık bir durumunuz söz konusu ise Avukatlık İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalardan kredi alabilirsiniz…