Ana Sayfa TEB TEB Bankası Kredi Borcu Yapılandırma

TEB Bankası Kredi Borcu Yapılandırma

0
Paylaş
TEB Bankası Kredi Borcu Yapılandırma
TEB Bankası Kredi Borcu Yapılandırma

TEB Bankası Kredi Borcu Yapılandırma

TEB bankası kredi kartı kullanan müşterilerine yapılandırma ve taksitlendirme yaparak borçlarını ödemelerinde kolaylık sağlamaktadır. Eğer sizlerde TEB bankası kredi kartı kullanıyorsanız ve borçlarınız gelirinizi geçiyorsa hemen bir TEB bankasına giderek borçlarınızı yapılandırabilir veya taksitlendirebilirsiniz. İşte detaylar;

Kredi Kartınızın Borcu Katlanarak Ödemeyin

Bu şu demek oluyor ; kredi kartını bilinçsizce kullanıp borçların ödenememesi durumunda çoğalan borçları uygun olmayan yollarla kapatmak. Örneğin; kredi kartı ile telefon satın alıp aynı şekilde hiç kullanmadan telefonu satıp nakit para elde etmek gibi. Oysa ki kredi kartı borcunuzu bu şekilde ödemek mantıklı değildir. Çünkü borç artarak ve katlanarak çoğalmaya devam eder.

Uygun Faiz Oranları İle Kredi Kartınızı Yapılandırabilirsiniz

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi TEB bankası borçlarını ödemekte zorlanan müşterileri için borç yapılandırma kolaylığı sağlamaktadır. Borçlarınız birikip ödeyemeyeceğinizi anladığınız anda tek yapmanız gereken şey; bir TEB bankasına giderek borç yapılandırma başvurusu yapmaktır. borçlarınızı ödeyemeyeceğinizi anladığınızda derhal borçlarınızı yapılandırmak için başvuru yapmalısınız çünkü; borçlarını düzenli ödemeyen kişilerin kredi notlarını düşürülmesi mevzubahistir.

Gelir belgesiz kredi veren bankalardan kredi alarak kredi borcunuzu kapatmanız mümkün.Üstelik gelir belgesiz,evraksız kredi fırsatı yazımızda…

Kredi notu düşürülen kişiler kredi başvurusunda sorun yaşamaktadırlar. Kişi, krediyi çekemeyebilir veya istediği kredi tutarını istediği miktarda alamayabilir. Üstelik kredi borçları sebebiyle kara listeye girebilir, hiç kredi de çekemeyebilir. yakın zamanda kara listedeki kişilerin affı için bir torba yasası çıkmıştır.

teb bankası kredi borcu yapılandırma
teb bankası kredi borcu yapılandırma

TEB Bankası Kredi Kartı Borcu Nasıl Yapılandırılır

Yapabileceğiniz ilk girişim borcunuzun asgari ödeme tutarını bankaya ödemek olmalıdır. sonrasında borcunuzu yapılandırması için 0850 200 06 66 numaralı telefonu arayarak TEB bankasının müşteri hizmetleriyle görüşmeniz gerekmektedir.

Halk Bankası kredi borcunuz fakat ödeyemiyorsanız kredi yapılandırma işlemi yaparak borcunuzu vadeli bir şekilde ödemeniz mümkün…Halk Bankası kredi yapılandırma yazımızı okumalısınız…

Müşteri hizmetleriyle görüşebilmek için kredi kartı işlemleri menüsüne girerek  müşteri temsilcisiyle görüşmelisiniz. Müşteri temsilcisiyle aranızda geçen konuşmadan sonra en yakınınızda olan bir TEB bankasına giderek borcunuzun yapılandırılması için dilekçe başvurusunda bulunmalısınız. Dilekçenin bir neticeye varmasından sonra kredi kartı borçlarınız banka tarafından yapılandırılarak belirli taksitler ile ödeme yaparsınız.

TEB Bankası Yapılandırma Faiz Oranları

TEB bankası borcun yapılandırma işleminden sonra yapılan taksitlendirmeye göre yeni faiz oranı belirlemektedir. yapılandırma işleminden sonra faizlerde ve ek bedellerde herhangi bir indirim yapılmayacağı söyleniyor. Ancak sadece peşin ödemelerde banka faiz indirimi yapabilir. Bu gibi bilgiler bankada yapılan görüşmeler ve kredi durumunuza bağlı olduğundan dolayı kesin bir oran açıklayamıyoruz.

Kesin bir oran öğrenmek istiyorsanız bizzat bankaya gidip bir yetkili ile görüşmeniz gerekir.

Eğer daha öncelerde kredi ve kredi kartınızı yapılandırma işlemi yapmış ve tekrardan yapmak istiyorsanız bizce kredi ve kredi kartı borcu yapılandırma kaç defa yapılır adlı yazımızı okumalısınız…