Ana Sayfa Krediler Öğretmenlere Düşük Faizle Kredi Veren Bankalar

Öğretmenlere Düşük Faizle Kredi Veren Bankalar

0
Paylaş
Öğretmenlere düşük faizli kredi veren bankalar
Öğretmenlere düşük faizli kredi veren bankalar

Öğretmenlere Düşük Faizle Kredi Veren Bankalar

Birçok bankan müşterilerin ilgisini çekmek için çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Her geçen gün kampanyalarla toplumu bilgilendiren bankalar birçok fırsat ve farklı imkânlarla kredi vermektedir. Öğretmenlere düşük faizle kredi veren bankalar öğretmenlere birçok alternatif sunarak yeni fırsatlar farklı kampanyalarla müşterilerini kendine çekmek için gün geçmeden farklı imkanlar sunmaktadır. Öğretmenlere özel kredi kampanyaları ile düzenli bir ödeme yapan öğretmenler için Finans kurumlarının standart maaşlı olması sebebiyle iş garantisi bulunmasından dolayı öğretmenlere birçok farklı imkan sunmaktadır.

Öğretmen Kredilerin de Düzenlenen Kampanyalar

Taksitlerini aksatmadan ödeyen öğretmenler için birçok kampanyadan yararlanmak mümkündür. Garanti Bankası Vakıfbank gibi düşük faizli öğretmenlere kredi veren bankalar bu özel çalışmalarla birlikte öğretmenleri kapsayarak uygun şartlarda daha uygun miktarlarda taksitleri düzenli bir şekilde ayarlanması kaynaklı olan devlet maaşı Garanti olduğundan dolayı öğretmenlere birçok konuda kampanyalar düzenleyerek daha kolay kredi çekme imkanı sunmaktadır. Devlet memurları öğretmen gibi belli bir düzen içinde tam zamanında maaşlarını alanlar için daha kolay kredi çekme imkanı bulabildikleri bankalarda garantili bir şekilde ödemelerine ulaşabildikleri için bankalar genellikle sorun çıkartmaktadırlar. Ödemelerini tam zamanında yapan hiçbir sıkıntı yaşatmadan vaktinde ödemelerini sunan öğretmenler için ilerleyen tarihlerde daha uygun kredi kampanyaları yapılacak ve değerli memurlarımıza sunulacaktır. Eğer devlete bağlı bir öğretmensiniz sizlere de bu imkanlardan yararlanabilir düşük faizli kredi çekme olanağına ulaşabilirsiniz.

Birçok banka öğretmen olan bireylere nakit ihtiyaçlarını karşılamaları için kredi imkanı sunmaktadır.Aşağıda bulunan bankalar öğretmenlere çeşitli kampanyalar dahilinde kredi vermektedir.

Öğretmenlere kredi veren bankalar
Öğretmenlere kredi veren bankalar

Kredi çekmeden de kredi kartınızın nakit avans özelliğini kullanarak ihtiyacınız olan parayı bulabilirsiniz.Hangi bankalar nakit avans ile para veriyor.Üstelik herhangi bir faiz uygulanmıyor.Faizsiz nakit avans veren bankalar adlı yazımızı okuyarak ihtiyacınız olan nakiti karşılayabilirsiniz.

Garanti Bankası Öğretmen Kredisi

Öğretmen olan bireylere Garanti Bankası’ndan 75.000 bin liraya kadar %1,39 faiz oranı ile kredi imkanı sağlamaktadır.Garanti Bankası’ndan öğretmen kredisi alabilmek için kamu çalışanı olduğunu gösteren belgeler ile kredi başvurusunda bulunabilirler.Kısa bir süre sonra bilgilendirme mesajı geldiğinde bankadan kredinizi alabilirsiniz.

Akbank Öğretmen Kredisi

Öğretmenlere kredi veren bir diğer banka ise Akbank’tır.Akbank’tan öğretmen kredisi çekmek isteyen vatandaşlar 50 bin liraya kadar 48 ay vadeli %1.49 faiz oranı ile öğretmen kredisi çekebilirler.Garanti Bankası’na oranla aylık ödenecek faiz miktarı fazladır.

Ziraat Bankası Öğretmen Kredisi

100 bin liraya kadar %1.32 faiz oranı ile 48 ay vade imkanı ile öğretmen kredisi Ziraat Bank’tan çekebilirsiniz.Farklı ödeme opsiyonlarıyla ile kredi imkanı sağlayan Ziraat Bankası 48 ay vade dışında farklı taksit imkanları sunmaktadır.

Yapı Kredi Bankası Öğretmen Kredisi

Yapı Kredi Bankası’ndan öğretmen kredisi çekecek olan bireyler %1.47 faiz oranı ile 48 ay vade seçeneği doğrultusunda faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilmektedir.

İş Bankası Öğretmen Kredisi

İş Bankası’ndan öğretmen kredisi çekecek olan bireyler bir daha düşünmesi gerekebilir. Çünkü İş Bankası diğer bankalara oranla daha yüksek faiz uygulamaktadır.İş Bankası %1.51 faiz oranı ile 48 ay vade seçeneği kullanılarak öğretmenlere kredi imkanı sağlanmaktadır.

Kredi çekmek istemiyor ve kredi kartınız bulunuyorsa kredi ihtiyacınızı kolayca karşılayabileceğiniz birçok yol bulunmaktadır.Kredi kartını nakite paraya çevirme yolları adlı yazımızı okuyabilirsiniz…