Ana Sayfa Krediler Kredi Çıkartan Firmalar 2020

Kredi Çıkartan Firmalar 2020

0
Paylaş
Kredi Çıkaran Firmalar 2020
Kredi Çıkaran Firmalar 2020

Kredi Çıkartan Firmalar 2020

Bankalardan kredi alamayan kişiler komisyon karşılığı kredi çıkartan kurumları ve firmaları tercih ediyor. Bu şekildeki kredi başvuru yapılması yasal olmadığı gibi güvenilir değil. Önerimiz kredi notunuzu ve sicilinizi düzelterek, bankalara kredi başvuru yapmanız.

Katılım bankalarından kredi alırken faiz yerine katılım payı ücreti ödeniyor. Kredi çıkartılır diyen kişilere güvenmek pek doğru değil. Kredi çıkartan firma veya kurum komisyon ya da senet karşılığında krediyi çıkartır. Bu işlem yasal olmadığı gibi tefeciliktir. Bu kişiler daha fazla faiz alırlar. Dolandırılarak elinizdeki mal ve parayı da kaybedebilirsiniz.

Kredi kartı kullanıyorsanız, kuyumcularla iletişim kurun. Altın alarak nakite çevirerek ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bu işlemde yasal değil ancak daha güvenilir olduğunu söyleyebiliriz.

İstanbul Kredi Çıkaran Yerler

Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden olan metropol yer İstanbul’dur. İstanbul’da Mecidiyeköy, Kadıköy, Beşiktaş, Beylikdüzü, Bağcılar, Pendik, Kartal, Üsküdar ve Beykoz’da kredi çıkaran firmalar bulunmaktadır.

İzmir Kredi Çıkaran Yerler

İzmir’de Çankaya, Bornova, Karşıkaya, Bayraklı, Göztepe, Buca, Menemen de kredi çıkaran ve komisyon karşılığı yapan kişi ve firmaları bulabilirsiniz.

Ankara Kredi Çıkaran Yerler

Ankara memur şehridir. Çankaya, Kızılay, Ulus’da komisyon karşılığı kredi veren kişi ve kurumlara ulaşabilirsiniz. Ankara’da bu işi yapan kişiler genelde %10 komisyon alırlar.