Ana Sayfa Senetle Kredi İstanbul Senetle Kredi Veren Yerler 2019 (ADRES BİLGİLERİ)

İstanbul Senetle Kredi Veren Yerler 2019 (ADRES BİLGİLERİ)

İstanbul Borç Para Veren Yerler

65
Paylaş
istanbul da senetle kredi veren yerler
istanbul da senetle kredi veren yerler

İstanbul Senetle Kredi Veren Yerler 2019

İstanbul’da senetle borç kredi veren yerler var. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında borç kredi veren yerler arasında şirket, kuyumcu, ikrazatçı ve Şişli civarında ise altın satanlar var. Bunlarında dışında borç para verebilen hayırseverler de bulunuyor. Ayrıca senet karşılığı faiz karşılığı borç para veren galeriler ve tefeciler borç para veriyor. En kötü gününüzü yaşıyor ancak paraya ihtiyacınız var. Faiz oranını düşünmüyorsanız yukarıda anlattığımız yerlerden borç para alabilirsiniz.

İstanbul’da Senetle Para Veren Kuyumcular 2019

İstanbul Avrupa yakasında altın satan kuyumcuların olduğunu biliyoruz. Kuyumculuk yapan bu sarraflar altın satışını kredi kartı ile gerçekleştirirler. Sürekli alışveriş yapan bir müşteri eğer güven elde ettiyse, elden taksitle de altın alabilir. İstanbul Kuyumcular Odası Fatih’tedir.

Kuyumcular Odası Adres; Çemberlitaş mah. Piyerloti cad. Dostlukyurdu sk. No:3 – FATİH

İstanbul Şerefhan Kuyumcular Çarşısı; Alemdar Mah. Molla Fenari Sk. No:96 – Fatih

Üsküdar Kuyumcular Çarşısı Adres; Aziz Mahmut Hüdayi Mah. Hakimiyeti Milliye Cad. No:28

Kuyumcular Çarşısı-2; Mollafenari Mah. Şeref Efendi Sk. No:40 – Fatih-İstanbul

İstanbul Beşiktaş Gürünhan Kuyumcular Çarşısı; Sinanpaşa Mah. Ortabahçe Cad. No:12 – Beşiktaş

Yukarıda bazı kuyumcuların adreslerini siz okuyucularımızla paylaştık. Bu kuyumcular çarşısı kuyumcuların çoğunlukla çalıştığı yerlerdir. Şunu öncelikle hatırlatalım ki, bu kuyumcular senetle altın vermiyor. Burada ki asıl konu kuyumcu ile esnafın arasındaki yapılacak anlaşmaya bağlı olabilir.

İnternette yapılan araştırmalar arasında senetle altın veren kuyumcular diye aratıldığında şu adreslere ulaştık. Sizlerde internet üzerinden araştırma yaparak farklı adreslere ulaşabilirsiniz.

Mecidiyeköy Taksitli Altın Satışı; Mecideköy Mah. Büyükdere Cad. Hanımkadın Apartmanı No:60 – Şişli

Avrupa Yakası Altın Sepeti; Ahmet Kocabıyık Cad. No:875 Fevzi Çakmak Mah. Küçükçekmece

İstanbul Arnavutköy Altıncısı; Karlıbayır Mah. Süleymanbey Cad. No:87 – Arnavutköy

Senetle Altın Pendik Kuyumcusu; Ertuğrul Gazi Mah. 587.’inci Sk. No:98 Pendik

istanbul da senetle kredi veren kuyumcular
istanbul da senetle kredi veren kuyumcular

Bağcılar ve Mecidiyeköy’de Borç Para Veren Kişiler

İstanbul’un taşı toprağı altın derler. Zor duruma düştünüz ve paraya ihtiyacınız var. Size borç para verecek hayırseverler olduğu gibi, cebinizde olan 5 kuruşu göz diken tefeciler de vardır. Mevzuata uygun şekilde başvuru yapan ihtiyaç sahipleri karşılığını alabilirsiniz. Tefecileri tercih ederseniz, her ne olduğu belli olmayan kağıtlara imza atarsınız. Parayı da geri ödeyemediğinizde ciddi olumsuzluklarla karşı karşıya kalırsınız.

Senetle borç para veren tefecileri yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Bankaya borcunuz var. Kredi kartında eksilerdesiniz. Kredi notunuz da düşükse bankalardan kredi alamadığınız gibi, İstanbul ikrazatçı kurumlarından, faktoringlerden de kredi almanız çok zordur. Bankalardan en düşük limit 1000-5000 TL krediyi bile alamayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey hayırsever ve yardımsever vatandaşlardan destek alabilirsiniz.

Arnavutköy ve Şişli civarındaki kuyumcuları dolaştınız ve taksitle altın ya da gümüş alamadıysanız, elden taksitle cep telefonu satan yerlerden de olumsuz cevap aldıysanız bir çareniz yok.

İstanbul’da Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar 2019

Kredi borcunuz var, kredi notunuz düşük, kredi kartınız eksilerde ve siciliniz bozuk ise hiçbir banka size bir kolaylık tanıyıp kredi vermez. Doğru atılacak ilk adım kredinizi biz çekelim, taksitlerini siz ödeyin modelinden faydalanmak olacaktır. Bu seçeneği kullanmak için yapmanız gereken bir firma ile anlaşmak yerine, yakınlarınızdan yardım almaktır. Çünkü, çok zor durumdasınız. Faktoring ve ikrazatçılardan olumlu cevap almak zor. KKB notunuz düşük olabilir ancak 800’ün altında değilse aşağıdaki bankalara başvuru yapabilirsiniz.

 1. Enpara maaş bordosuz internetten kredi
 2. Kredi kartlarınızın 2.000 TL civarındaki bakiyeleri
 3. Cepte-TEB gelir belgesiz evraksız finansman
 4. Tüm bankaların kredili mevduat limitleri
 5. Nkolay sicili bozuk olanlara verilen kredi
 6. Akbank Direk 30.000 TL internetten verilen belir belgesiz kredi

Sicili bozuk olan vatandaşlara kredi veren bankalar vardır.Bu bankalar bazı şartlar dahilinde kredi çekmek isteyen bireylere kredi imkanı sağlamaktadır.Sicili bozuk olanlara kredi veren bankaları yazımızda detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz…

Yukarıda verdiğimiz bankalardan kredi alabilirsiniz. Bu 6 seçenek sizin için artık son şans olacaktır. Sizlerde iyi bir araştırma yaparak en uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz. Başvurularınız mobil ya da internet şubelerinden başvuru yapmanızı öneriyoruz. Banka şubelerinden yapılan başvurularda gelir belgesi talep edilecektir. Maaş bordonuz yoksa bu yolu denemeyin.

Avrupa Üsküdar’da; Beylerbeyi, Kandilli, Mimar Sinan, Acıbadem, Altunizade

Anadolu Maltepe; Küçükyalı, Zümrütevler, İdealtepe

Bağcılar’da; Güneşli, Kemalpaşa ve Mahmutbey bölgelerinde,

İstanbul Şişli’de Bozkurt, Halaskargazi, Teşvikiye, Maslak, Pangaltı, Mecidiyeköy semtlerinde, 19 Mayıs, Meşrutiyet

Sultanbeyli ve Samandıra’da Necip Fazıl ve Mimar Sinan Bölgelerinde para yardımı yapan hayır sever vatandaşlar bulunuyor. Ayrıca bu bölgelerde dernek ve vakıflardan da belirli miktarda ekonomik yardım alabilirsiniz.

istanbul sicili bozuk olanlara kredi veren yerler
istanbul sicili bozuk olanlara kredi veren yerler

İstanbul’da Senetle Kredi Veren Yerler – 2018 (Limit; 50.000 TL)

Senetle kredi veren yerler bir çok vatandaşın zor zamanında ihtiyacını karşılaşmıştır. Bankalar 18 yaşından küçük olanlara, geliri olmayanlara, kredi almış ancak zamanında ödeme yapmamış, kredi notu düşük olan ve aile gelirinden aylık gelir bütçesinin %50’sinden fazla olması nedeniyle kredi alamayan kişiler bu yöntemi seçebilir.

İstanbul’da Elden Taksitle Kredi Veren Var Mıdır?

İstanbul’da senetle kredi veren kuyumcular var. Elden taksitle otomobil alma imkanı, ev-kur ve benzeri alışveriş merkezlerinden de alışveriş yapabilirsiniz. En kötüsü de avukatlık olup icralık durumda, kredi sicili bozuk, bankada kara listede olan gibi bir çok engeli olan kredi alamayan vatandaşlar, İstanbul’da yer alan borç para bulacak firmalar, kredi çekemeyenlere borç veren firmaları araştırdık. Tüm detaylar konumuzun devamında.

İstanbul’da Senetle Kredi Nasıl Alınır?

Bankalarla işlem yapmış ancak bir sorunu olmayan, kredi notu yüksek ve kredi sicili temiz olan, 18 yaşını doldurmuş ve gelir belgesi bulunan, düzenli ve sabit gelire sahipseniz kredi alabilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken banka ya da finansman kuruluşuna giderek başvuru yapabilir, nakit ihtiyaçlarını da kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Bankalardaki ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi alarak finansman sahibi olabilirsiniz.

Senetle Kredi Veren İstanbul Semtleri;

Kâğıthane, Bağcılar, Ümraniye ve Üsküdar.

Kredi çekemeyen ve sicili bozuk olan kişiler aynı zamanda kredi notu düşük olanlar; İstanbul’daki işletme sahipleri, kobi sahipleri, esnaflar ve tüccarlar borç para veren yerler ile senet karşılığında borç veren finansman kuruluşlarından yararlanarak para alabilir, ihtiyaçlarını da karşılamış olacaktır. Borç alacağınız para da yüksek faiz uygulanır. Geri ödemeyi aylık taksitler halinde düzenli bir şekilde yapmanız gerekiyor. Zamanında ödeme yapmadığınızda zor durumda kalabilirsiniz.

istanbul sicili bozuklara borç para veren yerler
istanbul sicili bozuklara borç para veren yerler

Borç Para Avrupa Yakasında Mı Bulurum? Anadolu Yakasında Mı?

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ikametgah eden vatandaşlarımız olabilir. Borç para ihtiyacı olan kişiler, öncelikle bankaların ihtiyaç kredilerini başvuru yaparak kredi almayı deneyebilir. Tüm yolları denediniz ancak kredi alamadıysanız, borç para veren yerleri tercih etmek zorunda kalır. Borç para veren yerle arasında şu semtler yer alıyor; Bağcılar, Ümraniye, Kadıköy, Beşiktaş, Büyükçekmece, Fatih ve Esenler. Ayrıca kara listede de olsanız bu semtlerde borç para veren yerlerden faydalanabilirsiniz.

Eğer siciliniz düşük ise düşük sicile kredi veren yerlerden kredi alabilirsiniz.Yazımız da düşük sicile senetle para veren yerlerin hangileri olduğu anlatılmaktadır.

İstanbul’da nüfus yoğunluğu yaşanıyor. Yaşam şartları değişirken, her geçen gün bir önceki günü arar olduk. İstanbul bir Mega Kenttir. İstanbul’da Anadolu ve Avrupa Yakasında işletme ve kobiler vardır. Bazı esnaflar çeşitli nedenlerden dolayı bankadan kredi alamaz. Esnaf, memur, işçilere nakit finansmanı sağlayan danışmanlık şirketleri bulunuyor.

İstanbul’da faaliyet gösteren faktoring şirketleri bulunuyor. Faturalı alacaklar için işletmenin yanında olan bu şirketler EFT ve faks yolu ile diğer illerde İzmir ve Ankara’da faaliyet gösteren tüccarlarda hizmet veriyor. Bireysel müşteriler için kredi sağlayan bu şirketler, danışmanlık hizmeti alabilir aynı zamanda borç para bulma yolları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Senetle Para Alabileceğiniz Faktöring Şirketleri

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında yer alan faktoring şirketleri ve adresleri şöyle;

Acar Faktoring; İçerenköy Mah. Alanaldı Cad. Sibel Sk. No:19 34752 – Ataşehir/İstanbul

Şirinoğlu Faktoring; Levent Mah. Büyükdere Cad. Yapı Kredi Plaza, C Blok Kat:14 Beşiktaş – İstanbul

Tam Faktoring İstanbul Şubesi; Hürriyet Bulvarı No 14/15 SKYPORT Residance Beylikdüzü Genel Müdürlük Adres; Cemal Sahir Sk. 26/28 Profilo Plaza A Blok K.2 Mecidiyeköy Şişli

Tuna Faktoring; Hobyar Mah. Ankara Cad. Monero İş Merkezi D;221 34112 Fatih – İstanbul Avrupa Yakası

Lider Faktoring; Muratpaşa Mah. Uluyol Cad. No:17-19 İstanbul Tower K:4 D:16 Bayrampaşa – İstanbul

Çözüm Faktoring; Gülsuyu E-5 Yanyol Kartal İş Merkezi No:63, 34848 Kartal – İstanbul


Sizlerde araştırma yaparak diğer faktoring firmalarının adreslerine ulaşabilirsiniz. Faktoring şirketleri kobi, esnaf ve tüccarların acil nakit ihtiyaçlarını karşılar, borç para vererek sizlerin zor gününüzde destek olur.  Tarımsal faaliyetler için hayvan kredisi almak, o zaman borç alamazsınız.

Senet ile kredi veren faktöring şirketlerine daha detaylı incelemek isterseniz yazımızdan ulaşmanız mümkündür.

İstanbul’da çeşitli ilçe ya da semtlerde ikametgah edebilirsiniz. Esnaf, tüccar ve kobiler ve bireysel olarak nakit ihtiyacı olan kişiler borç para veren ve senetle borç para yeren yerlere almak istediğiniz miktar, faiz ve geri ödeme şekli için ilan verebilirsiniz. Yaklaşık 300 ya da 400 TL komisyon ödeyerek ihtiyacınız olan parayı alabilirsiniz.

Cep telefonu almak istiyor ancak kredi kartınız ya da nakit paranız bulunmuyorsa; Evkur, Bayraktar AVM, Çetintaş gibi firmaları tercih edebilirsiniz.

Elektronik ürünlere ihtiyacınız varsa; Arçelik, Beko, Vestel, Bosh gibi firmalardan elden taksitle elektronik ürün alabilirsiniz.

Elden taksitle değil ve kredi kartınız varsa nakit avans ya da kredili mevduat limitini kullanarak ta alabilirsiniz.

Elden taksitle alamıyor, kredi kartınız yok ve siciliniz bozuksa bankaların internet şubesi veya mobil uygulamalarını kullanarak evrak derdi olmadan En Hızlı Kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz.

İstanbul’da Elden Taksitle Satış Yapan Ev-Kur Şubeleri ve Adresleri

İstanbul Ümraniye Evkur Şubesi; Atatürk Mah. Alemdağ Cad. No:106 Ümraniye – İstanbul

Kadıköy Şubesi; Söğütlüçeşme Cad. Direkli Han No:21 Kadıköy – İstanbul

Mehmet Akif Ersoy Mah. Fatih Bulvarı No:139 Sultanbeyli

Parseller Şubesi; Yenigün Mah. Bağcılar Cad. No;179 Bağcılar

İstanbul Gültepe; Ortabayır Mah. Talatpaşa Cad. 92-A-B 34403 Kağıthane

Sancaktepe Mah. Çarşı Sk. No:61 34200 Bağcılar – Güngören

Gaziosmapşa İstanbul Evkur; Bağlarbaşı Mah. Bağlarbaşı Cad. No:35 Gaziosmanpaşa

Avcılar Merkez; Merkez Mah. Marmara Sk. No:128  34660 Üsküdar

Aziz Mahmut Hüdayi Mah. Halk Cad. No:4 34672 Üsküdar – İstanbul

Nine Hatun Mah. Davutpaşa Cad. No:18, Esenler

>>>>>>>>>>>>>  Önemli Not  >>>>>>>>>>>>>>>
İstanbul’da senet ile kredi veya borç para almak isteyen vatandaşlarımız yazının altında bulunan yorum kısmına ihtiyacı olan para miktarını ve ödeme koşulları yazarsa geri dönüş alması o kadar kolay olmaktadır.Sitemizi ziyaret eden kuyumcu,ikrazatçı veya borç para vermek isteyen kişiler çabuk sizlere ulaşacaktır.

65 YORUMLAR

 1. Samsunda kamu calisaniyim 5800 tl maaş bodrom var kredi ve kredi kart ödemesi gecikmelerim olduğundan dolayı 4 aylina para lazım. Ilgilenenlerle görüşmek isterim. Ve yardımcı olabilcek kişiye yüzde 10 komisyon veririm. On ödeme filan olmasını istemiyorum. 0542 7255553

 2. Merhaba
  Acil 30 bin tl senet ile krediye ihtiyacım var. İstanbulda yaşıyorum. Bankadan kredim var kredi kartı borcum var. Òdemelerimi toparlamak için senet ile borç para verebilecek olanlar bana ulaşsın 0549 775 18 81.

 3. merhaba ıyı gunler senetle kredi altın verıyoruz en dusuk 15000 tl verıyoruz en yuksek 75000 tl verıyoruz 12 ıle 48 ay arasında vade yapıyoruz daha detaylı bılgı ıcın MAİL:kenansenet@outlook.com

 4. Acil 10000 liraya ihtiyacım var borçlarını kapatmak için 300 puanım olduğu ve birden fazla başvuru yaptığım için ve 2 adet kredim olduğu için kredi çıkmıyor kredilerimi düzenli ödüyorum bana ulaşırsınız memnun olurum

 5. merhaba iyi gunler senetle kredı altın verıyoruz en dusuk 20000 tl en yuksek 100000 tl verıyoruz bızler 1.25 faız oranımız 48 ay vade ıle yardımcı oluyoruz daha detaylı bılgı ıcın senetlekredi1 outlook.com adresıne yazmanız yeterlıdır

 6. Yabanci bir firma adina calisiyom bilgilerinizi yolluyom eger olumlu cvp gelirse isleme basliyoz islem ucreti krediden kesilmiyo pesin sizden aliniyo islem bitis tarihinden en gec uc gun icinde bulundugunuz il e sirket tarafindan yonlendiren bir arkadas gelip imza karsiligi veriyor kredinizi. 05372302152 besyüzotuzyedi ikiyüz otuz yirmibir elli yed

  • Slm hayirli aksamlar 20bin 25 bin çok acil para lazim yoksan icralik olacakim kredi cekemiyorum cok başvurum var istanbul senet para vere yerler varmi cok acil yardim isdiyorum allah kimseyi zorda birakmasin amin öde para isdemeye ne olur zaten zordayim sizde zora sokmayi bun dönya geçici bir dönya zaten 0530 547 35 77 istanbul avcilar allah yardim ede insanlar sever kimse zorda birakmasin amin annem yasiyorum bun aylar zor geçdi benim için allah rizesin için yardim edermisin bensizde yaniz borç isdiyorum aylik 600.yada 700 ödeme yapamilirim 05305473577 🙁

 7. Merhaba ben şahin benim 50000 tl ihtiyacım var ben sebze tedarikcilik yapıyorum ben aylık 3000 tl öderim müşteri senedimde var elimde 14000 ellik yine avukatsa 13000tllikde avukata fatura var bana yardımcı olursanız sevinirim her işi bir bedeli var 5367376273 arasanız sevinirim kolay gelsin

 8. iyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraalık olanlar skor puanı dusuk olanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım05372302152 eger kabul edilirse işlem üçreti besin alınır krediden kesilmez

 9. 33 ilde toplamda 78 saha personeliyle hizmetinizdeyiz. Genelde büyükşehirlerde hizmet veriyoruz. Nakit ihtiyaclarini 3 iş günü içinde elden senet imanıyla karşılaşıyoruz. Çalıştığımız şehirdısindaysaniz sadece yüksek kredi isteyenler için geliyoruz. .Expofinansltd@gmail.com. adresinden bize iletişim bilgilerinizi ve istediğiniz miktarı yazarak ulaşabilirsiniz.