Ana Sayfa Garanti Bankası Garanti Bankası Kredi Yapılandırma 72 Ay

Garanti Bankası Kredi Yapılandırma 72 Ay

0
Paylaş
Garanti Bankası Kredi Yapılandırma 72 Ay

Garanti Bankası Kredi Yapılandırma 72 Ay

Garanti Bankası aracılığıyla Money, Bonus, gol, platinum, filexi, bonus Amerikan veya Bunises kartlarından herhangi birine sahip ancak borcunuz var ödemede zorluk mu çekiyorsunuz? Hemen Garanti Bankası şubelerine giderek, borcunuzu ödemek için taksitlendirme veya yapılandırma yaparak ödeyebilirsiniz. Takibe düşmemek ve borcunuzu ödemek için yapılacak işlemleri takip edebilirsiniz.

Garanti Bankası 72 Ay  Kredi Borcu Yapılandırma

Herhangi bir bankanın kredi kartını kullanarak harcama yapabilir ve borcunuzu zamanında ödediğiniz zaman herhangi sorun ile karşılaşmanız mümkün değildir. Bireysel olarak baktığımızda kredi kartından yapılan harcamalar sonucu anaparayı ve taksit tutarını ödenmediği anda banka tarafından birçok olumsuz sonuç ile karşılaşabilirsiniz.

Bankalar kredi borçları için taksitlendirme ve yapılandırma yaparak yardımcı olmaya çalışır. Birey öncelikle ilk önce şunu düşünmeli; gereksiz para harcamamalı, borcun olduğunu da unutmamalıdır. Şu bilgiyi de okuyucularımızla paylaşmak istiyorum. Garanti Bankası, TEB, İŞ Bankası veya diğer bankalara kredi borcunuz yoksa kredi notunuz yüksek olur ve gönül rahatlığıyla kredi çekebilirsiniz.

2017 – 2018 yılında Garanti Bankası tarafından konut kredisi ya da finansal ürün tercih ederseniz,  daha önce yapılan Garanti kredi kartı borcunuz yapılandırma işlemi operasyon birimi tarafından görüntülenir. Ödeme yapılmadığı takdirde ona göre işleme alınacak. Hiç borç yapmamanız tavsiye edilir.

Garanti bankası kredi kartı borcu yapılandırma 2018

Garanti Bankasından kredi kartı veya kredi parası aldınız ve ödeyemiyorsanız, taksitlendirmek veya yapılandırmak için Garanti Bankası şubelerine başvurunuz. Borcunuzu ödemediği takdirde borcunuz artacak ve faiz tutarları yükselecek ve bu durumda borcunuz katlanacaktır. Banka Şubesine hemen gidemiyorsanız, müşteri hizmetlerinden de destek alabilirsiniz.

Ayrıca Garanti Bankasında bulunan borcunuzu başka bir bankaya taşıyarak tek elden kredi borcunuzu yatırabilirsiniz.Borç kapatma kredisi veren bankaları da okuyabilirsiniz.

Garanti Bankası Taksitlendirme veya Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Kredi kartınızdan alışveriş yapmış, aylık tutarını ödeyemiyorsanız ve bütçeniz de yetmiyorsa müşteri hizmetleri veya banka şubesine giderek başvuru yaparak yapılandırabilir ya da taksitlendirebilirsiniz. 72 ay yapılandırma süreci bulunuyor. Taksitlendirme yapmak için 444 0 333 Garanti Bankası müşteri hizmetlerini arayıp gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aramadan da başvuru yapabilirsiniz. Garanti Bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Yapılacak olan bu işlemler kredi borcunu ödeyemeyenler içindir. Alacağı ürünün ödemesi için tek çekim yapmış, kişileri içinde kullanılan bir yöntemdir. Tek çekim yaptığınız ürünün ücretini Garanti Bankası yapılandırır ve 11’e böler. Ödenecek borç 72 ay yasasından önceyse 72 aya kadar yapılandırmanız mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Ev Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.İyi okumalar…