Ana Sayfa Garanti Bankası Garanti Bankası Akıllı Kumbara

Garanti Bankası Akıllı Kumbara

0
Paylaş
garanti bankası akıllı kumbara nedir

Garanti Bankası Akıllı Kumbara

Küçük yaşlardaki çocuklarımız sayıları bilmediğinden dolayı paraların ne anlama geldiğini bilmemektedir.Bu Küçük yaşlarda finansal eğitim verebilmek adına ebeveynlere birçok görev düşmektedir.Anne ve babaların yanında olan Garanti Bankası Akıllı Kumbara kampanyası adı altında yardımcı oluyor.Garanti Bankası akıllı kumbara kampanyası sayesinde çocuklarınız hem eğlenecek hem de topladıkları açtıklarını biriktirmeyi öğrenecekler.

Garanti Bankası’ndan Akıllı Kumbara Nasıl Alınır Başvuru Şartları Nelerdir?

Garanti Bankası’ndan akıllı kumbara sahibi olmak isteyen ebeveynler Garanti Bankası şubelerine giderek gelecek hesabı açtırmaları yeterli olacaktır.Gelecek hesabı açtıran ebeveynlere Garanti Bankası hediye olarak akıllı kumbara vermektedir.Ayrıca akıllı kumbara 54 lira karşılığında satın alabilirsiniz.Fakat gelecek hesabını bir yıl içinde kapatmak isterseniz 54 lirayı geri ödemeniz gerekmektedir.Garanti Bankası gelecek hesabı açtıran müşterilerine sadece bir çocuk için akıllı kumbara hediye etmektedir.Bu kampanyanın son tarihi olarak 30 Ocak 2018 gösterilmektedir.İsterseniz daha detaylı bir şekilde kampanyanın ebeveynlere ve çocuklara neler getirdiğini açıklayalım.

  • Garanti Bankası akıllı kumbarayı kullanan kullanıcıların adı ile birlikte doğum gününü kaydederek doğum günü geldiği zaman kutlama mesajları verir.Bunun yanında özel günleri örneğin 1 Ocak yeni yıl kutlaması 23 Nisan Çocuk Bayramı kutlama mesajları da sesli olarak söylemektedir.Ve son olarak her ayın ilk günü kullanıcılara mesaj vermektedir.
  • Kullanıcıların yatırmış oldukları ve çektikleri paraları tanıyarak kayıt altına almaktadır.Hedef olarak gösterilen paraya ulaşabilmek için motivasyon verici sözler de söylemektedir.Bu sayede çocuklarımız hedef paraya ulaşabilmek ne için daha çok para toplamaları gerektiğini anlıyorlar.
  • Garanti Bankası akıllı kumbara tamamen Paramatik ATM’si gibi kart ve şifre sistemi ile çalışıyor.Akıllı kumbara paket içinden çıkan kart ile kullanılabilmektedir.Kumbarya 1 lira,50 kuruş,25 kuruş,10 kuruş ve 5 kuruş atılabiliyor.
  • garanti bankası çocuklara akıllı kumbara

Garanti Bankası Gelecek Hesabı

Ebeveynlerin çocukları için erkenden yatırım yapmak isterler.Garanti Bankası akıllı kumbara kullanarak hem çocuklarının keyifli bir şekilde eğlenmelerini hem de para biriktirebilmelerini öğrenmelerini kolaylaştırmaktadır.Ayrıca Garanti Bankası gelecek hesabınıza çocuklarınızın hesaplarına para yatırarak gelecekte o parayı kullanmanızı sağlayabilirsiniz.Düzenli olarak ödeme yapabileceğiniz gibi,aylık en az 100 TL üzeri birikim yapmak zorundadır bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Nefes Kredisi Nedir? Nasıl Alınır? başlıklı makalemizi okumanızı çok istiyorum.Çünkü sizin için faydalı şeyler var…