Ana Sayfa Enpara Enpara.com EFT Ücretleri 2020

Enpara.com EFT Ücretleri 2020

0
Paylaş
Enpara.com EFT Ücretleri
Enpara.com EFT Ücretleri

Enpara.com EFT Ücretleri 2020

2012 yılının Ekim ayında faaliyete geçen Enpara.com platformu, Finansbank tarafından kurulan dijital bankacılığı içermektedir. Enpara.com müşterileri tüm bankacılık işlemlerini dijital kanallar aracılığıyla gerçekleştirmektedir. Yani internet ve mobil üzerinden kredi, para transferleri ve birçok işlemini oturduğu yerden halledebilmekte ve sorunsuzca günlük işleyişini sürdürebilmektedir. Bireylerin en çok merak ettiği Enpara.com EFT Ücretleri konusunda ise Havale, EFT ve Hesap İşletim Ücreti alınmadığı sözleşmede belirtilmektedir. Ancak belirttiğimiz işlemlerin dışında bazı uygulamalardan ücret talep edilmektedir.

Enpara.com Para Transferi Ücretleri

  • Finansbank dışına giden yabancı para transferi: 18.00 TL
  • Finansbank dışından gelen yabancı para transferi: 18.00 TL

Belirttiğimiz bu iki para giriş-çıkış işleminin dışında yapılan tüm para aktarımları Enpara.com EFT Ücretleri kapsamında ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

Enpara dışında eft ücreti almayan bankalar bulunmaktadır.Peki eft ücreti almayan bankalar hangileri? Eft Havale Ücreti Almayan Bankalar adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz…

Enpara.com EFT Saatleri

Enpara.com platformunun internet şubesi ve cep şubesi üzerinden yapacağınız EFT işlemlerini hafta içi olmak kaydıyla sabah 9.00 ile akşam 17.15 arasında gerçekleştirebilirsiniz. Finansbank ATM noktalarını kullanarak 7/24 para çekebilir ve aynı şekilde para aktarımında bulunabilirsiniz. Binlerce kişinin kullanımını tercih ettiği Enpara.com kuruluşuna ait bir sıkıntı yaşadığınızda çözüm merkezi bünyesinde çalışan müşteri danışmanları sizlere sabah 8.00 ile gece 01.00 arasında hizmet vermektedir. Bu saatler arasındaki tüm sıkıntılarınızı dile getirerek çözüme ulaştırabilir, gece 01.00’den sonra oluşan bir sorununuz için sesli mesaj bırakarak size dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

enpara eft ücretleri ne kadar
enpara eft ücretleri ne kadar

Enpara EFT Sorgulama

Karşı tarafa yapacağınız eft para işlemi 30dk gibi kısa bir süre içerisinden ulaşacaktır.Eğer 30 dakikadan daha uzun bir süre geçmiş ve karşı tarafa para transferi gerçekleşmemişse 0 (850) 222 36 63 nolu Enpara müşteri hizmetlerini arayarak Enpara Eft transferi hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz bir şekilde enpara cebe havale nasıl yapıldığını biliyor musunuz? Enpara Cebe Havale Nasıl Yapılır adlı yazımızı okuyabilirsiniz.