Ana Sayfa Kredi Kartı Aynı Gün İçerisinde Kredi Kartı Veren Bankalar

Aynı Gün İçerisinde Kredi Kartı Veren Bankalar

0
Paylaş
Aynı Gün İçerisinde Kredi Kartı Veren Bankalar
Aynı Gün İçerisinde Kredi Kartı Veren Bankalar

Aynı Gün İçerisinde Kredi Kartı Veren Bankalar

İnsanlar taksitli alışveriş yaparlarken kredi kartına ihtiyaç duyarlar. Bu yüzden tüketiciler ayı gün içeresinde kredi kartı veren bankaları araştırmaktadırlar.

Kredi kartının alımında en önemli girişim tabi ki kişilerin kredi notlarına bağlı olarak onay alıp almaması. Zamanın geçmesiyle kredi kartı borçlusunun artması ile önlem alan BDDK

(Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) kart verilmesi hususunu da bazı şartlara bağladı. Tüketicilerin bankalara alışverişlerine kısıt getirilmesi sistemler tarafından fark edilip yok sayılıyor. Ancak onaylanan kredi kartlarının basımı aynı merkez üzerinde yapıldığı için aynı gün içerisinde kredi kartınıza ulaşmak mümkün değil.

Kredi kartı vb.  ürünlerin kullanımı için yasaklı pozisyonda olabilirsiniz. Ancak kredi kartının verilmesi durumunda bankalar bazı istisnalara olanak sunuyor. Bunun için iyi bir aylık gelirinizin olması gerekir. Geri kalan ise bankanın insiyatifidir.

Kredi kartı sahibi olmanın yaş sınırı 18’den başlıyor.

AYNI GÜN İÇERİSİNDE NASIL KREDİ KARTI SAHİBİ OLUNUR?

Bir kredi kartınız varsa ve kaybolmuşsa ya da kullanıma kapatılmışsa aynı gün içerisinde kredi kartınızı alabilmeniz için hesabınızın bulunduğu bankaya başvurabilirsiniz. Geçici süre için kapatılan kredi kartınız için başvuru yaparsanız geçici bir kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Sizin durumunuza uygun olan işleme göre bankalar yardımcı olabiliyor. Buradan alacağınız kart ile aynı gün içerisinde kredi kartı almış olursunuz.

Kredi kartı aidatınızı alabileceğiniz biliyor muydunuz? Birkaç işlem ile kredi kartı aidatı nasıl geri alınır adlı yazımızı okuyarak alabilirsiniz…

SANAL KART ALIP ALIŞVERİŞ YAPMAYA  DEVAM EDİN !

Aynı gün içeresinde kredi kartı sahibi olmanın diğer bir yolu ise sanal kart almaktır. İnternet bankacılığından alışveriş yapıyor iseniz buradan yapacağınız başvuru ile çabucak kredi kartı sahibi sahibi olabilir ve istediğiniz limiti belirleyebilirsiniz. Pos cihazıyla yaptığınız ödemelerde kullanamazken, internet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde ödeme yapmanız muhtemel.

Anında kredi kartı veren bankalar
Anında kredi kartı veren bankalar

KREDİ KARTI BAŞVURUM ONAYLANDI, NE ZAMAN ELİMDE OLUR ?

İlk kez kredi kartı başvurusu yapıyorsanız ve daha öncesinde kart kullanmamışsanız kartınızın elinize gelmesi yaklaşık iki hafta gibi bir süre alır. Bu durum bankanın yoğunluk derecesi ve kart basım merkezinin yoğunluğuna göre de değişebilmektedir. Kart tesliminde kurye kullanan bankalar kart gönderimiyle alakalı bilgiyi SMS aracılığıyla verirken kredi kartınızın ne durumda olduğunu bankanız üzerinden de takip edebilirsiniz.

QNB FİNANSBANK ÇABUCAK KREDİ KARTI !

En son adını el değiştirmesiyle duyuran QNB Finansbank vizyonunda da değişikliğe giderek genç ve etkin çalışanlarıyla kredi kartını pazarlamaya başladı. Kredi notu yüksek olan kişiler için mevcut bulunan kredi kartlarını kişilere teslim ederek müşteri memnuniyetini had safhaya çıkartmış oluyor. Müşteriler bankadan onayın verilmesiyle harcamaya yapmaya hemen başlayabiliyorlar.

Eğer mevcut kredi limitiniz yetmiyorsa aşağıda bulunan banka kredi kartlarını kullanmanız halinde limit arttırma işlemi yapabilirsiniz.

Garanti Bankası kredi kartı limiti arttırma

Yapı kredi bankası kredi kartı limiti yükseltme

Eğer bu bankalar ile çalışmıyorsanız Kredi Kartı Limit Arttırımı Nasıl Yapılır adlı makalemizde tüm bankaların kredi kartı limit arttırımını görebilmeniz mümkündür.

Karşılaştığınız sorunları yorum kısmından sorabilirsiniz…