Ana Sayfa Devlet Destekli Krediler 5 Sene Geri Ödemesiz Devlet Destekli Krediler

5 Sene Geri Ödemesiz Devlet Destekli Krediler

0
Paylaş
5 Sene Geri Ödemesiz Devlet Destekli Krediler
5 Sene Geri Ödemesiz Devlet Destekli Krediler

5 Sene Geri Ödemesiz Devlet Destekli Krediler

Devlet vatandaşlarına çeşitli destekler ile kredi vermiş ve bu desteklerde artışlar yaşanmıştır. 2018 yılı itibariyle devlet teşvik kredileri veriyor. İş kurma imkanı tanıyor. Aldığınız çeşitli teşviklerin yani kredilerin geri ödemesi de 5 yıl sonra yapılıyor. Ödemeleri 5 yıl sonra yapacaksınız ancak faiz oranları düşük oluyor. Devlet Destekli Krediler dışında, Ziraat Bankasının 2 yıl ertelemeli kredileri var. Devlet tarafından verilen 5 yıl sonra geri ödemeli krediler, hayvansal olarak yapılan işler için verildiğini hatırlatmakta fayda var.

5 Yıl Sonra Geri Ödemeli Kredi Nasıl Alınır?

5 yıl sonra geri ödemeli kredi almak istiyorsanız, Ziraat Bankası şubesine giderek bilgi almanız gerekiyor. Ziraat Bankası devlet bankasıdır. Bu durumda devlet destekli krediler arasında, en iyi bankadır. Bu krediyi almak için hayvansal yatırım işleri yapmanız gerekiyor. Farklı sektörde iş yapıyorsanız, bu krediyi alamazsınız.

Kredi başvurusunu yaptınız. Kredi notunuz incelenir. Gerekli şartları da taşıyorsanız, krediyi alabilirsiniz. Vade seçenekleri ve faiz oranları oldukça uygundur. Ödemeyi 5 yıl sonra yapacağınız için, ödemelerde sorun yaşamayacaksınız.

5 Yıl Ödemesiz Hayvancılık Kredisi Faiz Oranları

Konumuzun başında söylemiştik. Faiz oranları düşüktür. Ayrıca ödeme 5 yıl sonra olacağı için zorluk yaşamazsınız. Krediyi aldınız ödemeyi 5 yıl sonra yapacaksınız ancak, bu süre içinde de istediğiniz tarihte ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yapacağınız tutar ve tarihi siz kendiniz belirleyebilirsiniz.

5 yıl geri ödemeli kredi almak istiyorsunuz ancak çıkar mı? Çıkmaz mı? Bunun kaygısına düşmemek için, banka şubesine gidiniz. Kredi notu sorgulaması yaptırın. Banka size krediyi alıp alamayacağınız hakkında bilgi verir. Normal kredilere göre faiz oranı düşük olduğu için %2 civarındadır. Bu krediyi almak için bankanın şartları bulunuyor.

Banka şubesine gittiğinizde, ödeme tablosu ve ne kadar ödeme yapacaksınız bunu isteyebilirsiniz. 5 yıl geri ödemeli alacağınız kredi ile; hayvancılık, besicilik, arıcılık ve tavukçuluk gibi işler yapabilirsiniz. Bu sektörler dışında kullanmak üzere kredi almak istiyorsanız, kredi çıkmayabilir.

5 sene geri ödemesiz kredi veren bankalar
5 sene geri ödemesiz kredi veren bankalar

5  Sene Geri Ödemesiz Krediler

Kredinin en büyük avantajı, geri ödemesinin 5 yıl sonra yapılmasıdır. Kredi alarak ekonomik sıkıntılarınızdan kurtulduysanız, hayvancılık işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Hayvancılık sektöründe iş yapmak isteyenler bu krediyi alır. Bu kredi KOSGEB kredisi gibi düşünmeyin.

Yazımızın başında da söylemiştik. Hayvancılık sektöründe iş yapanlar için bu kredi verilir. Bu kredinin alınmasının en büyük özelliği; geri ödemesi 5 yıl sonra ve faiz oranın %2 civarlarında olmasıdır. Faiz oranları düştüyse, yapılandırma yaparak daha düşük ödeme yapabilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgi almak için, Ziraat Bankası şubelerini ziyaret ediniz.

En Hızlı Kosgeb Kredisi Veren Bankalar adlı yazımızı okumanız tavsiye ederiz.İyi okumalar…