Ana Sayfa Ziraat Bankası Ziraat Bankası Kampüs Kart Avantajları

Ziraat Bankası Kampüs Kart Avantajları

0
Paylaş
Ziraat Bankası Kampüs Kart Avantajları
Ziraat Bankası Kampüs Kart Avantajları

Ziraat Bankası Kampüs Kart Avantajları

Kampüs Kart Ziraat Bankası tarafından üniversite öğrencilerine özel üretilmiştir. Kampüs Kart birbirinden farklı özelliklere sahip. Öğrenciler Kampüs Kartı; kimlik kartı, banka kartı ve elektronik cüzdan olarak ta kullanabilir.

Şimdi gelin hep birlikte Kampüs Kart ayrıntılarını inceleyelim.

Ziraat Bankası Kampüs Kimlik Kartı Özelliği

İlk özelliğine bakacak olursak üniversite kimlik kartı. Banka kartının önünde üniversitenin kurumsal kimliği ile tasarlanıyor. Buradan da anlaşılacağı gibi üniversite kimliği ile banka kartı birlikte size ulaşır. Öğrenciler üniversiteye girişte kimlik kartını okutarak girer. Eğer sizde Ziraat Bankası Kampüs Kartınız varsa banka kartınızı okutarak üniversiteye giriş yapabilirsiniz.

Zor zamanlarınızda nakit ihtiyacınıza sıkışan öğrencilere birçok banka öğrenci kredi kartı vermektedir.Nakit avans özelliği sayesinden nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiziniz.Öğrencilere kredi kartı veren bankalar adlı yazımızı ayrıntılı şekilde anlatılmıştır.

Banka Kartı Fonksiyonu

Kampüs Kartınız varsa Ziraat Bankası hesabını kullanabilir, ATM ve bankacılık hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca kartınız ile yurtiçi ve yurtdışı harcamalarında kullanabiliyorsunuz. Dönemsel olarak bakıldığında Ziraat Bankası kampanyaları kartınıza tanımlanacaktır. Kazanç sağlayan tüm özellikleri ile birlikte alışverişlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kampüs Kart Özellikleri
Ziraat Bankası Kampüs Kart Özellikleri

Elektronik Cüzdan

Kampüs kartınızı kimlik kart, banka kartı ve gelişen teknoloji ile birlikte elektronik cüzdan olarak ta kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası dışında bankalarda bulunan hesapların örneğin PayPal gibi Kampüs Kart ile birleşmesini de sağlıyor. Bu durumda yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerde kart güvenliğinizi sağlamalısınız.

Kampüs Kart para yüklemek için Ziraat Bankası ATM’lerini kullanarak para yükleyebilirsiniz. ATM’ye gitmeden de para aktarımı yapabilir, otomatik ödeme talimatı vererek düzenli kart bakiyesi banka tarafından kontrol edilir ve kart bakiyeniz belirli bir tutarda tutulacaktır.

Kampüs Kart Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Elektronik cüzdan özelliğini kullanarak temassız işlem için en fazla 50 TL işlem yapabilirsiniz. Kampüs Kartı Ziraat Bankası kartı olarak kullanmak için bankaların şubelerinde yer alan POS cihazları üzerinden şifre belirleyip, güncelleme yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleri bankanın şubesine gitmeden bankanın 0850 220 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz.

Kampüs Kart üniversite öğrencilerine özel olarak tanımlanır. Kartın üzerinde öğrencinin ismi ve bilgileri yer alır. Kartınızı kimseye vermeyin. Kartınız çalınırsa bankanın müşteri hizmetlerine bilgi veriniz. Kartınızı ailenizden biri kullanıp, alışveriş yapmak isteyebilir. Mağdur olmamak için kartınızı kimseyle paylaşmayın.

Kampüs kart kullanan arkadaşlar avantaj ve dezavantajlarını yorum olarak veya herhangi bir sorunuz var ise sorabilirsiniz.Bir önceki yazımız olan Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.İyi okumalar…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin