Ana Sayfa YapıKredi Yapı Kredi Para Cepte Cebe Havale Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Para Cepte Cebe Havale Nasıl Yapılır?

0
Paylaş
yapı kredi para cepte cebe havale nasıl yapılır
yapı kredi para cepte cebe havale nasıl yapılır

Yapı Kredi Para Cepte Cebe Havale Nasıl Yapılır?

Teknoloji hızla büyürken, teknolojinin sayesinde mobil bankacılıkta gelişiyor. Yolda kalan bir arkadaşımız, tatil ya da bayramda banka hesabınız olmasa bile para yollayabileceğiniz yer Yapı Kredi Para Cepte, Cebe Havaleyi deneyiniz.

Yapı Kredi Para Cepte – Cebe Havale Nedir?

Yapı Kredi müşteri olun ya da olmayın istediğiniz kişiye hesap numarası ya da İBAN numarası kullanmadan para gönderebilirsiniz. Peki, ama nasıl? Para gönderirken cep telefonu numarasını girerek para yollayabilirsiniz.

Yapı Kredi Para Cepte ile Cebe Para Aktarımı Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi ya da mobil şubeyi kullanarak para transferleri > cebe havale işlem menüsünü kullanarak para yollayacağınız cep telefonu numarasını girerek yollamak istediğin paranın tutarını girdikten sonra gönderim yapabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası Nuvo kullanıcıysanız bu uygulamayı uygulayabilirsiniz.

Yapı Kredi Cebe Havale Edilen Para Nasıl Çekilir?

Parayı gönderdiniz. Peki, parayı alacak kişi parayı nasıl çekecek? Yapı Kredi Bankası ATM’sini kullanarak kartsız uygulamalara tıkladıktan sonra TC kimlik numarası, cep telefonu numarası girdikten sonra cep telefonuna gelen güvenlik kodunu girdiğinde gönderilen parayı çekebilirsiniz.

Bireysel Yapı Kredi Bankası İnternet Şubesi şifreniz varsa kişisel mobil şubeye girerek istediğiniz kişiye para gönderebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası hesabınız var ancak web şifreniz yoksa şifreyi almak için bankanın web sitesini kullanabilirsiniz.

İnternet – Mobil şube şifrenizi unuttunuz ve hatırlamıyorsanız yeni şifre almak için talepte bulunarak, bankanın internet sitesi ya da farklı platformları kullanarak şifre al – güncelle seçeneğini kullanabilirsiniz. Bankanın uygulaması ya da farklı bir internet sitesini kullanarak şifre almayı denemeyiniz.

Yapı Kredi Para Cepte – Cebe Havale web üzerinden yapılan işlemlerde 1,2 TL, mobil şubeden işlem yapıyorsanız 1 TL havale ücreti alınır. Yapı Kredi Para Cepte – Cebe Havale işlemlerinde gönderilen para 48 saat içinde çekilmesi gerekiyor. Eğer gönderilen para çekilmez ve 3 kez hatalı giriş yapılırsa para gönderen kişinin hesabına geri gider.

Gönderilen para sadece Yapı Kredi Bankası ATM’lerinden çekilir. Para göndermek için tüm GSM operatörleri kullanılabilir. Yabancı GSM operatörleri kullanılarak para gönderilemez. Telefon ile gönderilen SMS’lerden ücret alınmaz. Para göndermek istenildiğinde 10 TL ve katları gönderilir. Günlük limit 1.000 TL ile sınırlandırılmıştır. Vakit sınırlaması yoktur. 7 gün 24 saat Yapı Kredi Para Cepte – Cebe Havale işlemi yapabilirsiniz.

Sigortada unutmuş olduğunuz paraları sorgulayabilir aynı zamanda unutulan paralarınızı alabilirsiniz.Unutulan sigorta paralarını sorgulama ve geri alma makalemiz tam size göre…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin