Ana Sayfa YapıKredi Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Limiti Arttırma

0
Paylaş
Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Limiti Yükseltme?
Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Limiti Yükseltme?

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Kredi kartı kullanımı günümüzde gittikçe artmaktadır.Kullanım oranları artan kredi kartlarından limitler çoğu kez yetersiz olmaktadır.Yani bankadan aldığınız kredi kartını ister istemez yapacağınız alışverişler doğrultusunda arttırmak zorunda kalabilirsiniz.Alışveriş çılgınlığı adını verilen ve alışveriş yaparken kredi kartlarını kullanan kişi sayısı oldukça çoktur.

Diğer bankalarda olduğu gibi Yapı Kredi Bankası’nda da kredi kartı limitini kolayca arttırabilmeniz mümkündür.Kredi kartı limitini arttırmanın birden fazla yolu vardır.Kredi kartı kullanan vatandaşlar istediği yöntemle kredi kartı limitini arttırabilirler.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Limiti Nasıl Yükseltilir?

Yapı Kredi Bankası kredi kartı limitini artırmanın birden fazla yolu olduğunu söylemiştik.Kredi kartı limitini SMS bankacılığıyla,telefon bankacılığıyla veya da internet bankacılığı aracılığıyla yükseltmeniz mümkündür.

Vatandaşlarımız SMS bankacılığı aracılığıyla kredi kartı limitini yükseltmek istedikleri zaman cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne LIMIT yazıp boşluk bırakın ardından  kredi kartınızın son 6 hanesini yazdıktan sonra aylık gelirinizi yazıp 4411 e mesaj göndererek limit arttırma  başvurusunda başvurabilirsiniz.

Eğer yapı kredi bankası kredi kartının yanında Garanti Bankası’nında kartı varsa garanti bankası kredi kartınında limitini yükseltebilirsiniz.

İlgili Bağlantı: Garanti Bankası Kredi Kartı Limiti Arttırma

Yapı Kredi Bankası İnternet Bankacılığı ile Kredi Kartı Limiti Yükseltme?

İnternet bankacılığı aracılığıyla Yapı Kredi kredi kartı limitinizi arttırmanız mümkün olacaktır. Yapı Kredi internet bankacılığına  girip Kartlarım > Kart Hizmetleri > Limit İşlemleri adımlarını tıkladıktan sonra kredi kartları limitinizi arttırabilirsiniz.Bu işlemi nakit paraya daha çok ihtiyacınız olacağı zamanlarda internet bankacılığı üzerinden kolaylıkla yapabilmeniz mümkündür.Ayrıca Yapı Kredi’nin müşterilerine sunmuş olduğu ayrıcalıklarından biri de otomatik olarak limit yükseltme işlemini yerine getirmesidir.Yani kredi kartınız üst limiti ulaştığı takdirde otomatik olarak sizin belirleyeceğiniz artışlar doğrultusunda bir üst limit belirlemeniz mümkün olacaktır.

Yapı kredi kredi kartı limiti arttırma
Yapı kredi kredi kartı limiti arttırma

Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetleri ile Kredi Kartı Limiti Yükseltme?

Diğer bir kredi kartı limitini arttırma yolu ise telefon bankacılığını arayarak kredi kartı limitini arttırma işlemini yapabilirsiniz.Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 444 arayıp kredi kartı limiti arttırma işleminizi söyleyerek kolaylıkla işleminizi yapabilirsiniz.Hızlı bir şekilde Yapı Kredi kredi kartı arttırma işlemi yapabilmeniz için kısayolu 1,2 ve tekrar 1’e basarak müşteri hizmetlerini hızlı bir şekilde geçerek  kredi kartı işlemlerine ulaşabilirsiniz.Yazımızda aklınıza takılan ve karşılaştığınız sorunları Soru – Cevap kısmından sorarak cevabınızı bulabilirsiniz.

Yapı kredi para cepte ile cebe havale kolaylıkla yapabilirsiniz.Nasıl Mı? Detaylar haberin devamında.Sorularınızı Soru – Cevap kısmından sorabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin