Ana Sayfa Krediler Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar 2018

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar 2018

5
Paylaş
Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar 2018

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar 2018

Kredi alıp, ancak ödemedikten sonra sicili bozulan kişiler bir daha kredi alabilir miyim diye, hep düşünmüştür. Sicili bozuk alan kişilerde kredi alabilir. Peki, sicili bozuk olan kişiler hangi bankaları tercih edebilir?

Bankalar kredi kartlarına sicil affı düzenlemesinden sonra, krediler hakkında bazı kriterler getirdi. Sicili bozuk olan kişilerin artmasıyla birlikte, sicili bozuk olan kişilerde kredi alma şansı oldu. Bankalar yapılan araştırmalardan sonra sicili bozuk olan kişilere de kredi vermeye başladı.

Sicili bozuk olan kişiler arasında kredi alan çiftçi, tüccar, iş adamı ve esnafta bu sicil affından yararlanabiliyor.
Sicil bozukluğu iki anlam taşıyor. Öncelikle bunları inceleyelim.

Birincisi; kredili taksitlerin zamanında ödenmemesi durumunda kişinin risk durumunda görülmesi.

İkincisi; kredili ürünlerin borçların hiç ödenmemesi durumunda kara listeye alınmak. Kara listede kredi kullanacak kişiye olumsuz not verilir. Kredi kullanamaz grubunda yer alır. Kara listede ve sicili bozuk olmasına rağmen bankalar kredi veriyor ve finansman sağlamış oluyor.
Hayatımızda ekonomik konuda geçim sıkıntısı çeken kişiler vardır. Ev almak, araba almak ve iş kurmak için tüm bunlara sahip olmak için nakit ihtiyacına gerek vardır. Bu isteklerimizi karşılamak için borç almak imkansız olabilir. Bankalar bu nakit ihtiyacını bize karşılayabilir. Bankalar bir çok kişiye istediği nakit ihtiyacını kısa sürede çözüyor.
Alacağımız kredi yüksek bir miktar olabilir. Bankalarında bazı şartları olabilir. Bunlar; kredi notu, banka sicili ve gelir belgesidir. Bankalar bu tedbirleri almak zorundadır. Geliri düzenli olan bir kişinin kredisini ödeyebilmesi için bankaya gelir belgesi sunmak durumundadır.

sicili bozuklara kredi veren bankalar
sicili bozuklara kredi veren bankalar

İstanbul’da senet ile kredi veren şirket,ikrazatçı,kuyumcular bulunmakdır.İstanbul senetle kredi veren yerler adlı makalemizde adres bilgilerine kadar tarif edilmiştir.Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Umarım ihtiyacınız olan parayı bulabilirsiniz.

Anında Kredi: İstanbul’da Senetle Kredi Veren Yerler

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar  2018

Bankalar kişileri mağdur etmeden bazı belirledikle şartlara göre ihtiyaç sahibi olan kişilere kredi çıkartmaktadır. Sicili bozuk ancak kredi almak isteyen kişiler bankaların sıraladığı şartları kredi kullanabilir.

Sicili bozuk olanlara kredi veren bazı bankaların isimleri şöyle; Halkbank, Vakıfbank, Akbank, Garanti Bankası ve İş Bankası
Garanti Bankası

Kredi borcu düzensiz ödendiğinde ya da kullanılacak limitin üstünde kredi çekmek sicil bozulmasına neden olabilir. Bu veya buna benzer sebeplere sahipsiniz Garanti Bankası sicili bozuk olana kredi seçeneklerini inceleyebilirsiniz.
Başvurularınızı Garanti Bankası internet sayfasından, cep telefonu, paramatik veya telefon seçeneklerini kullanabilirsiniz. Ya da Garanti Bankası şubelerine giderek, başvuru formunu doldurduktan sonra başvuru yapabilirsiniz. Finansman kullanımında bankanın istediği bazı belgeler var. Bu belgeler; nüfus cüzdanı ve gelir belgesidir.

İş Bankası

Acil nakit ihtiyacınız mı var? Siciliniz bozuk ancak kredi mi çekmek istiyorsunuz? İş Bankası sicili bozuk olana kredi başvurularını inceleyip, başvuru yapabilirsiniz.

Daha önce İş Bankasından kredi almış olabilirsiniz. Bozuk sicil kaydınız varsa başvurunuzu yapılandırma seçeneğinden de faydalanabilirsiniz. Bankaların belirlediği şartları karşılıyorsanız, borç kapatma ya da ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Başvurularınızı da internet üzerinden veya İş Bankası şubelerinden müracaat edebilirsiniz.

2018 yılı düşük sicili senetle kredi veren bankalar bulunmaktadır…

Anında Kredi: Düşük Sicile Kredi Veren Bankalar

Denizbank

Nakit yükünüzü azaltmak, var olan borçlarınızı kapatmak veya bir takım gereksinimlerinizi karşılamak için krediye ihtiyacınız olabilir.

Yukarıda yer alan isteklerinize karşılık bankaya kredi için başvurup siciliniz bozuk olduğundan dolayı sağlıklı bir sonuç alamıyorsanız Denizbank kredilerini incelemeniz gerekiyor.

Denizbank sicili bozuk olan ancak kredi kullanmak isteyenlere çeşitli kolaylıklar sunmuştur. Bazı kampanyalar var. Kredi de piyasa koşullarına göre faiz oranları değişiklik gösterebiliyor. Başvuru için; internet bankacılığı, Denizbank şubesi, internet şubesi ya da 3280 SMS hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Sicil bozuk olanlara kredi veren bankalar 2018
Odeabank

Sicili bozuk ancak kredi almak isteyenlere kredi veren bir diğer banka Odeabank’tır. Faaliyete geçtiğinden bu zamana kadar bankanın müşteri portföyü geniştir. Odeabank portföyüne yeni müşteriler eklemek istiyor. Odeabank’ta sicili bozuk olan kişilere kredi veriyor. Kişinin ihtiyacı olduğu krediyi vermeyi hedefliyor.

Odebank başvuru sürecinden kişilerden; kimlik belgesi, kişinin adına düzenlenmiş son 3 aya ait abonelik faturası ve gelir belgesi istiyor. Kredi çeşitlerine göre (taşıt, konut ya da bireysel finansman) veya başka evraklarda isteyebilir.

Başvuru ve bilgi için Odeabank internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası

Geçmiş ödemeleriniz incelediğinde sicil kaydınıza olumsuz not düşülmüş olabilir. Ödemeler, Yapı Kredi Bankasıyla ilgili geçmiş borçlarınızı kapatmak istiyorsanız kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Diğer bankalara borcunuz olabilir. Bu borçlar nedeniyle siciliniz bozulduysa Yapı Kredi Bankası transfer kredisini inceleyebilirsiniz.

Başvurunuzu çeşitli platformlardan yapabilir ya da bankanın şubesine giderek görüşme yapabilir ve bilgi alabilirsiniz. Yapı Kredi Bankasından sicili bozuk olan kişiler kredi almak isterse banka krediyi verebilir ancak teminat ya da kefil talep edebilir.

Başvuru ve bilgi için Yapı Kredi internet sitesini inceleyebilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.İyi okumalar…Sorularınızı Soru – Cevap kısmından sorup detaylı bir şekilde çözüm yolu bulabilirsiniz.

5 YORUMLAR

  1. Ben özel bir Yatırımcıyım! E-posta ile hızlı bir şekilde her türlü yatırım için bizimle iletişime geçin: Elitefinance2000 @ gmail .com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin