Ana Sayfa Senetle Kredi Senetle Borç Para Veren Tefeciler

Senetle Borç Para Veren Tefeciler

Senetle Borç Para Veren Yerler

12
Paylaş
Senetle Borç Para Veren Tefeciler
Senetle Borç Para Veren Tefeciler

Senetle Borç Para Veren Tefeciler

Günlük hayatta maddi olarak birçok sıkıntı çekmekteyiz.Nakit paraya ihtiyacımız olduğu durumlarda bankalar bizim en hızlı çözüm ortağımız olmaktadır.Eğer ihtiyacınız olan miktar çok yüksek değilse banka kredi kartlarının nakit avans seçeneğiyle ihtiyacımız olan parayı çekebiliriz.Daha önceden banka veya kredi kartları ile ilgili ödeme sorunları yaşamışsanız kredi notunuz yaşamış olduğunuz olumsuz nedenlerden dolayı düşük olacaktır.

Kredi notu düşük olan veya sicili bozuk olan bireylere bankalar istediği miktarda kredi vermemektedir.Bankalardan kredi alamayan vatandaşlar farklı çözüm yolları aramaya başlar.En son çarelerden biri olarak görünen senet ile tefecilerden para alma kalmaktadır. Böyle bir duruma düşmenizi tabii ki istemeyiz fakat zor durumda kalınması halinde senet ile borç para veren kişilere muhtaç kalabilirsiniz.Bu yazımızda senet ile nerelerden borç para alabileceğiniz detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Senetle Borç Para Veren Kişiler

Genel olarak tefeciliğin ne olduğunu açıklamak gerekirse boş bir senet karşılığında para almanızı sağlayan kişiler tefeci olarak adlandırılmaktadır.Tefeci olarak adlandırılan kişiler size boş senet imzalatıp onların belirlediği faiz üzerinden ödeme yapmanızı istemektedir.Tabii ki bu oranlar parayı verecek kişilerin insiyatifine kalmış olup kişiden kişiye değişebilmektedir.Bu aşamalarda dikkat etmeniz gereken noktalardan biri ise faiz oranlarıdır.Kişiden kişiye değişebilir bu faiz oranları boş senede imza attınız için zamanla değişim gösterebilirler.Ülkemizin dört bir yanında bulunan senetle para veren kişiler yaşadığınız semtte daha iyi bulabilirsiniz.

Senetle Borç Para Veren Tefeciler Kimdir

Yukarıda da dediğimiz gibi ülkemizin dört bir yanında bulunan bu kişiler yaşadığımız bölgede de onları bulmanız o kadar da zor olmayacaktır.Senetle borç para veren kişiler hakkında detaylı bilgiye pek sahip olamazsınız.Genel olarak  bilgileri gizli olmaktadır.İnternet sitelerinde tefeci olarak adlandırılan kişilere kesinlikle itibar etmemeniz gerekmektedir.Çünkü bu kişiler senetlerin farklı faiz oranları ile şekillendirip sizin ödemenizi zorlaştırmaktadır.

Senetle borç para veren tefeciler kimler
Senetle borç para veren tefeciler kimler

Kimse size internet üzerinden karşılıksız para göndermezler.Ne olursa olsun internet üzerinden kesinlikle senet karşılığı borç para almayınız.Elinizde bulunan ev,araba gibi mülklerinizi kaybedebilirsiniz.En sağlıklı iletişim tabii ki borç para veren kişiyle yüz yüze konuşmaktır.Bulunduğunuz il ve ilçelerde bu işi yapan kişiler mutlaka olacaktır.Tekrardan uyarmak gerekirse senet ile borç para almak asla mantıklı bir iş olmamaktadır.Borç para alırken ince eleyip sık dokumanız sizin için yararlı olacaktır.

İstanbul’da ikamet ediyorsanız İstanbul’da senetle kredi veren yerleri adresleri ile birlikte yazımızda bulmanız mümkündür.

Senetle Borç Para Bulma Yöntemleri

Tefeciden senet ile borç para almanın yanında senet karşılığında borç para farklı yollarla da bulabilirsiniz.

Faktoring Şirketlerinden senet ile borç para bulma,

Kuyumculardan Senetle Para Almak,

Yapılan Alışverişi Nakite Çevirmek,

Kredi Kartını Nakite Çevirme Yöntemleri

Elden Taksitle Alışveriş Yapmak

>>>>>>>>>>>>>  Önemli Not  >>>>>>>>>>>>>>>
Senet ile borç para almak isteyen vatandaşlarımız yazının altında bulunan yorum kısmına ihtiyacı olan para miktarını ve ödeme koşulları yazarsa geri dönüş alması o kadar kolay olmaktadır.Sitemizi ziyaret eden kuyumcu,ikrazatçı veya borç para vermek isteyen kişiler çabuk sizlere ulaşacaktır.

12 YORUMLAR

  1. Esnafim Ufak biriki kredinim var ama kredi puanım düşük olduğu için kredi alamadım hepsini kapatmak için yardımcı olabilirsiniz sevinirim.

  2. Konyadayim.Ihracat isi ile ugrasiyorum. Musterimden akreditif acildi 2 ay vadeli ancak bankadan sevkiyat sonrasi odeme konusunda anlasma yaptik ve evraklari bankaya teslim ettigim anda 15 gun icerisinde odemesi yapilacak. Sevkiyat oncesi icin urun yapimi,nakliye ve gumruk giderleri icin Acil 20.000 tl ihtiyacim vardir. Acilan akreditif kredi hesabindan temlik verilecektir.

  3. Yabanci bir firma adina calisiyom bilgilerinizi yolluyom eger olumlu cvp gelirse isleme basliyoz islem ucreti krediden kesilmiyo pesin sizden aliniyo islem bitis tarihinden en gec uc gun icinde bulundugunuz il e sirket tarafindan yonlendiren bir arkadas gelip imza karsiligi veriyor kredinizi. 05372302152 besyüzotuzyedi ikiyüz otuz yirmibir elli yedi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin