Ana Sayfa N Kolay Kredi N Kolay Kredi Nedir? N Kolay Kredi Nasıl Çekilir?

N Kolay Kredi Nedir? N Kolay Kredi Nasıl Çekilir?

0
Paylaş
N Kolay Kredi Nedir? N Kolay Kredi Nasıl Çekilir?
N Kolay Kredi Nedir? N Kolay Kredi Nasıl Çekilir?

N Kolay Kredi Nedir? N Kolay Kredi Nasıl Çekilir?

N Kolay Kredi Aktifbank hizmetleri arasında yer alıyor. N Kolay kredi nedir? N Kolay Kredi nasıl çekilir? Tüm ayrıntıları konumuzda anlattık.

N Kolay Kredi; kredi almak için kolay yoldan başvuru yaparak kredi alabilirsiniz. Krediyi almak için Aktifbank müşterisi olmanız gerekiyor. Aktifbank müşterisi değilsiniz, başvuru yapabilir ve uygun faiz oranları uygulanarak kredi alabilirsiniz.

N Kolay Kredi Başvuru İşlemleri

Nakit paraya ihtiyacınız olabilir. Uygun faiz oranları ile N Kolay Kredi üzerinden kredi alarak nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. İnternet bankacılığını kullanarak öncelikle ihtiyacınız olan kredinin limitini belirlemeniz gerekiyor. Sözleşme sunulur. Okuduktan sonra onaylayabilirsiniz. Başvuru işlemleri burada bitmiş olur. Kredinin onaylanıp-onaylanmayacağı banka tarafından kısa süre içerisinde size bildirilir. Krediniz onaylandığında paranızı çekebilirsiniz.

N Kolay Kredi Nasıl Çekilir?

N Kolay Kredi başvurusu için bankanın şubesine gitmeniz gerekmiyor. İnternet bankacılığını kullanarak başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz. N Kolay Kredi sayesinde 3 adımda kredi başvurunuzu tamamlamış olursunuz. Kredi notunuz düşük olsa bile başvuru yapma imkanınız bulunuyor. Krediniz onaylandığınızda paranızı 7 gün – 24 saat boyunca kolayca çekebilirsiniz.

Kredinizi ister çekin ya da bankalar arasında EFT de yapabilirsiniz. EFT yapmak için internet bankacılığını kullanmanız gerekiyor. Onaylanmış olan kredinizi Aktifbank ya da PTT ATM’lerinden de çekebilirsiniz. Kredinizi çektikten sonra nakit ihtiyaçlarınızı karşılamış olacaksınız.

nkolay kredi başvurusu nasıl yapılır
nkolay kredi başvurusu nasıl yapılır

Passolig Kartı ile N Kolay Kredi İmkanı

Passolig kartı olan milyonlarca taraftar bulunuyor. Aktifbank passolig kartı üzerinden de kredi tahsisi yapabiliyor. Passolig kartınızı kredi kartı ya da banka kartı olarak da kullanabilirsiniz. Nakit avansta çekebilirsiniz. 18 yaşın altında ancak passolig kartı olan kişiler kredi alma işlemlerinden faydalanamaz.

Gelir belgesiz kredi veren bankaları biliyor musunuz? Herhangi bir gelir belgeniz olmasa dahi o bankalardan kredi alabilirsiniz…Detaylar yazımızda

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin