Ana Sayfa Krediler Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018

7
Paylaş
Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018

İnsanlar ihtiyaçlarını kısa bir sürede karşılamak ister. Nakit parayı çevrelerindeki arkadaşlarından ve dostlarından karşılamadığı zaman bankadan karşılayabilirsiniz. Bankadan para almak aklınıza gelmeyebilir çünkü gelir belgesiz kredi veren banka olmadığını düşünebilirsiniz. Bazı bankalar gelir belgesi olmadan kredi kartı ve kredi verebiliyor ve gelir belgesi de aramıyor. Bankalar gelir belgesi, kefil, senet gibi istekleri olmadan sizlere kredi imkânı tanıyor.

Çalışmıyor olabilirsiniz. Hatta geliriniz de olmayabilir. Bankalara gelir belgesi ve kefil göstermeden kredi çekebilirsiniz. Kefil ve gelir belgesi ortadan kalktığı için bankaların sizlere sunduğu kredileri incelemek istemez misiniz? Tabi ki, her banka bu imkânı tanımıyor.

Çiftçilik, esnaf, hayvancılık, seracılık gibi işlerle uğraşanların gelir belgesi olmayabilir. Bu meslekleri yapan kişiler kredi çekmek istediklerinde bankaların bir çok şartlarıyla karşı karşıya kalırlar. Ev hanımları ve çalışmayan kişilerde bu kredi imkânından yararlanabiliyor.

gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar 2018

Gelir belgesiz kredi veren bankalar ve isimleri;

İş Bankası, Akbank, TEB, Vakıfbank, Ziraat Bankası, HCBS, Şekerbak, İNG Bank, Finansbank

Gelir Belgesiz Kredi ve Şartları

Gelir belgesiz kredi çekmek için bankalar sizlerden bazı şartlı belgeler isteyecektir.  Bu belgeler sizin geliri belgenizin olmadığına dairdir. Gelir belgeniz olmadığı için gelir elde etmeden yaşıyorsunuz anlamına gelmez.

İstenilen Belgeler

Gelir belgesi yerine gelirinizin olduğunu ispatlayacak belge

Kredi Notunuzun yüksek olması

Üzerinize kayıtlı olarak herhangi bir gayrimenkulünüzün bulunması

Yukarıda yer alan şartları taşıyorsanız kredi alabilirsiniz. Burada en önemli nokta kredi puanınızın yüksek olması. Bazı bankalar kredi puanına bakıyor. Kredi puanınız yüksekse bankalar kredi verebiliyor.

Ayrıca İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi Fırsatından da yararlanabilirsiniz.

SSK şartı aramadan kredi veren bankalardan da kredi çekebilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gelir belgesi olmadan kredi almak istiyor ancak başvuru nasıl yapılacak biliyor musunuz? Bankaların online başvuru sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Bankadan onay alırsanız, banka sizden evrak isteyecektir.

İstenilen Evraklar

Nüfus Cüzdanı fotokopisi

Son 3 aya ait fatura

Kredini ödeyebilecek kadar gelir elde ettiğine dair çıkardığın ispatlanabilir belge

Çiftçi olanlar için çiftçilik belgesi

Esnaf olanlar için vergi kimliği

Yukarıda yer alan şartlara sahip ve belgeleri tamamladıysanız bankalara başvuru yaparak kredi alabilirsiniz. Kredi çekmek için sadece gelir belgesi sunmadan bankalardan kredi almak artık çok kolay oluyor. Bankalarda gecikmiş kredi borcunuz ya da kredi kartınız yok ancak yüksek kredi puanına sahipseniz kredinizi bankanızdan alabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere gelir belgesi olmadan nasıl kredi alınır onu anlattık. Gelir belgesiz kredi için bankaların internet sitelerini ziyaret ederek bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz.Bir önceki yazımız olan Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.İyi okumalar…

7 YORUMLAR

  1. Kredi için yukarıdaki e-posta ile iletişime geçin. İşe ya da kişisel krediye mi ihtiyacınız var? Yılda% 3 faiz oranı ile herhangi bir şahıs ve şirkete (1000) ila (5.000.000 tl) borç veriyoruz. daha fazla bilgi için e-posta adresi: muhammedisaa4@gmail.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin