Ana Sayfa Fibabanka Fibabanka Esnaf ve Kobi Kredisi

Fibabanka Esnaf ve Kobi Kredisi

0
Paylaş
Fibabanka Esnaf ve Kobi Kredisi
Fibabanka Esnaf ve Kobi Kredisi

Fibabanka Esnaf ve Kobi Kredisi

Fibabanka’nın esnaf ve kobiler için çok güzel bir kredi kampanyası var. Günlük sadece 41 TL ödeyerek, 41 kere maşallah kredisini alabilirsiniz.

Krediye Kimler Başvurabilir?

Krediye başvuru yapmak için bazı şartlar var. Öncelikle bir ticari işletmenizin olması gerekiyor. 23-65 yaş arsındaki gerçek kişi tacir olmanız gerekiyor. Cironuz 5 milyon TL’nin altında olması şartıyla, 70.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli esnaf ya da kobi kredisinden faydalanabilirsiniz.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Krediye farklı başvuru kanalları bulunuyor. Fibabanka bankamatiklerinden hemen başvur seçeneği ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Cep telefonunuzu kullanarak ya da size en yakın banka şubesine giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz.

SMS İle Başvuru Nasıl Yapılır?

Fibabanka esnaf ve kobi kredisine cep telefonunuzu kullanarak başvuru yapabilirsiniz. Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek; büyük harflerle ESNAF yazıp boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı da yazdıktan sonra 3422’ye gönderin. Başvurunuzun olumlu sonuçlandıysa, sizden istenen evrakları tamamlayıp banka şubesine giderek kredinizi alabilirsiniz.

Kredinin Detayları

Taksitli ticari kredi için en az 70.000 TL kredi alabilirsiniz. 3 ay ile 36 ay vade süresinde geri ödemesi yapılır.

24.000 TL kredi için; 24 ay vade imkanı ve %1,63 faiz oranı uygulanır. Aylık ödemeniz 524,14 TL, günlük 40,93 TL, ödersiniz. 105 TL kredi tahsis ücreti alınıyor. Tahsis ücreti ile vergiler dahil aylık toplam %1,80 maliyet çıkar. Bu orana yıllık baktığımızda %19,56 olur.

Kredi İçin Gerekli Evraklar

TC kimlik belgesi, adres beyanı, imza beyannamesi, vergi levhası, e-vergi levhası, ticaret sicil gazetesi, ticaret ve sanayi odası belgesi, esnaf ve sanatkarlar odası kaydı, faaliyet belgeleri tüm bu belgeleri kredi başvurusu yaparken teslim etmeniz gerekiyor.

Fibabanka 41 kere maşallah kredisi için son başvuru tarihi 31 Mart 2018’dir.

Fibabanka dışında esnaf ve kobilerimize kredi veren birçok banka bulunmaktadır.Faizsiz Esnaf Kredisi Veren Bankalar adlı yazımızı okuyarak sizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin