Ana Sayfa Krediler En Uygun Tatil Kredisi Veren Bankalar

En Uygun Tatil Kredisi Veren Bankalar

0
Paylaş
En uygun tatil kredisi veren bankalar
En uygun tatil kredisi veren bankalar

En Uygun Tatil Kredisi Veren Bankalar

Hava sıcaklıkları artıyor. Okulların kapanmasına da az bir süre kaldı. Tatil planları yapılmaya başlandı. Tatil planı yapılmaya başlandı ancak akıllarda soru işareti bırakan şey, tatil masrafı akıllara geliyor. Türkiye hareketli yaz tatiline giriş yapmak üzere ancak Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı ve erken seçim var. En çok deniz kıyılarında yer alan oteller inceleniyor. Çalışma hayatının yorgunluğunu atmak isteyenler tatil masraflarını karşılamak için bankaların verdiği tatil kredilerini inceliyorlar.

Erken Rezervasyon Uygun Olabilir

Tatil planlaması yapmak iyidir. Kişiler ve oteller planlama yapıyorlar. Erken rezervasyon yaparak birçok indirimden faydalanabilirsiniz. Kredi kartı kullanarak ta indirimlerden yararlanabilirsiniz. Kimileri erken rezervasyon yaptırarak kimileride kredi kartıyla ödeme yaparak indirimden yararlanıyor ancak henüz tatil için plan yapmayanlar içinde bankalar tarafından yapılan tatil kredilerini inceleyebilir.

Bireysel tüketici kredisi ya da ihtiyaç kredisi de kullanabilirsiniz. Anlaşılacağı gibi banka ile otel arasında herhangi bir anlaşma bulunmuyor. Faiz indirimi olmuyor. Tatil kredisini 3 – 48 ay vade ile ödeme yapabilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışı seyahat yapabilirsiniz. Tatil kredileri bankalar tarafından olumlu ya da olumsuz karşılanabilir. Kredi notu, gelir durumu ve borç durumuna göre tatil kredisini etkileyen hususlar arasında yer alıyor.

Akbank Tatil Kredisi

Akbank’tan tatil kredisi alabilirsiniz. Krediyi geri ödeme yaparken erteleme imkanı var. İnternet bankacılığını kullanarak başvuru yapabilir, 30 bin TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Kredi onaylığında çıkan kredi miktarı hesabınıza aktarılır. Kredi başvurusunda ek belge istenmiyor. Banka müşterisi değilseniz, banka şubesine gelir belgesi ya da ikametgah belgesi götürmeniz gerekiyor. Krediyi sigortalı ya da sigortasız alabilirsiniz. 10 bin TL kredi için 48 ay vade de aylık 331 TL ödeme yapabilirsiniz. Uygulanacak kredi faiz oranı %1,73’dür.

2018 tatil kredisi veren bankalar
2018 tatil kredisi veren bankalar

Garanti Bankası Tatil Kredisi

Garanti bankasından tüketici kredisi kullanarak tatil kredisi almış olursunuz.  %1,84 faiz oranı uygulanıyor. 48 ay vade de aylık 339 TL ödeme yapılıyor. Banka kendi müşterilerine krediyi daha çabuk veriyor. Müşterisi olmayan kişilere yüksek faizler uygulayarak kredi veriyor. Kredi notu önemlidir.

Tatil kredisi yerine Gelir belgesiz kefilsiz kredi bankalardan çekebilirsiniz.Yazımızda gelir belgesiz kredi veren bankaları anlattık.

İş Bankası Tatil Kredisi

İş Bankası özel bankalar arasında yer alıyor. 10 TL tatil kredisi veriyor. 48 ay vade de aylık 305 TL taksitler ödeyerek tatil kredinizi alabilirsiniz. %1,40 faiz uygulanıyor. Faiz oranı kredi notuna göre değişiklik gösterebiliyor. Kredi notu 1.700’ün üzerinde olanlar için 3 bin lira ya da üstü kredi alabiliyor. İş bankasından krediyi almak için işcep uygulamasından daha hızlı yapabilirsiniz.

Yapıkredi Tatil Kredisi

Maaş müşterilerine uygun tatil kredisi veriyor. Standart olarak uygulanan 1,67 faiz oranı uygulayarak 10 bin TL krediyi 48 ay vadeli olarak veriyor. Aylık 326 TL taksitle krediyi geri ödeyebilirsiniz.

Denizbank Tatil Kredisi

Yurtiçi ve yurtdışı tatiliniz için kredi alabilirsiniz. 1,84 faiz oranı, 48 ay vadeli, 339 TL aylık taksitlerle ödeme yaparak kredi alabilirsiniz. Dijital internet bankacılığıyla krediyi hemen alabilirsiniz. Banka müşterisi değilsiniz banka şubelerinden başvuru yapabilir, krediyi birkaç saat içinde alabilirsiniz.

Düşük faizli tatil kredisi veren bankalar
Düşük faizli tatil kredisi veren bankalar
QNB Finansbank Tatil Kredisi

10 bin TL, %1,33 faiz oranıyla aylık 299 TL ödeme imkanıyla krediyi alabilirsiniz. Aylık 299 TL ödeme diğer bankalara göre daha avantajlı olduğu gözüküyor. Banka müşteriyseniz kredi limitine göre daha farklı avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Tatil Kredisi

QNB Finansbanktan sonra en uygun kredi veren bankalardan biri de devlet bankası olan Ziraat Bankasıdır. Kredi verilirken %1,37 faiz oranı uygulanır. Aylık 302 TL ödeme yapacaksınız. Ziraat Bankasının her yerde şubesi ve ATM’si bulunması bir avantaj daha sağlıyor.

Vakıfbank Tatil Kredisi

Tatil kredisi alabilirsiniz. Ödeme yaparken 1,2 ya da 3 ay erteleme imkanınız bulunuyor. %1,40 faiz oranı uygulanıyor. Alacağınız 10 bin TL kredi için aylık 305 TL geri ödeme yapacaksınız. Ödeme tutarlarına göre alternatif bir tatil kredisidir.

Tatil kredisi veren bankalar
Tatil kredisi veren bankalar
İNG Bank Tatil Kredisi

Turuncu hesap eşliğinde tatil kredisi alabilirsiniz. %1,64 faiz oranı uygulanıyor. Aylık 324 TL ödeme yapıyorsunuz. 10 bin TL kredi için geri 15.597 TL ödemiş olacaksınız. Kredi notuna göre uygun faiz oranlarından faydalanabiliyorsunuz.

En Uygun Fiyatlarla Tatil Planı

En uygun tatil planları arasında turizm firmaları ile otellerin yaptığı anlaşmalar önem taşıyor. Erken rezervasyon programlarından faydalanabilirsiniz. Uygun ödeme koşullarından faydalanabilirsiniz. Fazla kar marjı alan bankalar için tatil için farklı kampanyalar düzenleniyor. Kredi kartlarıyla uygun ödeme imkanlarından faydalanabilirsiniz. Tatile gitmeyi düşünüyorsanız; tatil planınızı daha önceden yapmış olmanız gerekiyor. Ödemeleri daha önce yaparsanız, en güzel tatili siz yapmış olursunuz.

Bir önceki yazımızda Evlilik Kredisi Veren Bankalar ve Başvuru Şartlarını sizler için detaylı bir şekilde anlattık.İyi okumalar…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin