Ana Sayfa Senetle Kredi Düşük Sicile Senetle Para Veren Yerler

Düşük Sicile Senetle Para Veren Yerler

177
Paylaş
Düşük Sicile Senetle Para Veren Yerler

Düşük Sicile Senetle Para Veren Yerler

Bazı durumlar neticesinde yaşantımızda nakit yönünde sıkıntılar çekebiliriz.Böyle durumlarda vatandaşlarımız ilk önce bankalardan medet ummaktadır.Fakat bankalar ile müşteriler arasında anlaşmalıklar olabilmektedir.Bunun en büyük nedenleri arasında banka takibine yakalanmış olması ve kredi notunun düşük olmasından kaynaklanmaktadır..Kredi notu düşük olan kişiler daha sonra yapılabilecek şey senet ile para almak olacaktır.Bu yazımızda sizlere senet ile hangi yerlerden para alabileceğiniz anlatacağız.

Senet Karşılığı Para Bulabileceğiniz Yerler

Senet karşılığı birçok yerden nakit para alabilmeniz münkündür.Bunlardan bazılarını aşağıda belirttik;

 • Kuyumculardan imza karşılığı para almak,
 • Elektronik ürün alım satımı yaparak para almak,
 • Cep telefonu alım satımı yaparak para kazanmak,
 • Firmalara başvuru yaparak para almak,
 • Tefeci tabir ettiğimiz kişilerden para almak gibi birçok yöntem bulunmaktadır.

Senet Karşılığı Para Veren Kuyumcular

İlk yöntem olan senet karşılığı kuyumcudan gram,çeyrek tam gibi değerli madenleri alıp bozdurarak nakit para elde edebilirsiniz.Birçok kuyumcu böyle senet ile altın verme durumuna gelmeyebilir.Fakat acil ihtiyaç söz konusu olunca ve de kuyumcu için fırsat doğduğunda kuyumcular altın satımını gerçekleştirebilir.Bulunduğunuz semtte de böyle kuyumcuların olduğu muhtemeldir.

Sadece yapmanız gereken biraz araştırmak.Bu yöntemi kullanarak acil nakit ihtiyacını karşılayan bir çok insan vardır.Hatta bazı kuyumcu altın işlerinden daha çok senet ile para verir duruma gelmektedir.Kredi kartı limitini kullanarak kuyumcudan nakit ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz.Muhtemelen bulunduğunuz semtte de senetle para veren kuyumcular bulunmaktadır.

İstanbul’da senet ile kredi veren şirket,ikrazatçı,kuyumcular bulunmakdır.İstanbul senetle kredi veren yerler adlı makalemizde adres bilgilerine kadar tarif edilmiştir.Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Umarım ihtiyacınız olan parayı bulabilirsiniz.

İstanbul’da ikamet ediyorsanız yazımız tam size göre…İstanbul’da senetle kredi veren kuyumcu,ikrazatçı,faktoring şirketlerinin isimleri ve adresleri ile birlikte yazımızda bulabilirsiniz…

Anında Kredi: İstanbul’da Senetle Kredi Veren Yerler

Düşük sicile senetle para veren yerler
Düşük sicile senetle para veren yerler

Senet ile Telefon Alıp Satmak

Bir diğer nakit ihtiyacını karşılama yöntemi ise cep şubelerden telefon alıp aynı şubeye veya farklı bir telefon merkezine satımını gerçekleştirerek nakit para elde edebilmektedir.Özellikle piyasaya yeni sürülen telefonların alım satımını yapmak nakit para ihtiyacını rahatlıkla karşılamaktadır.Burada yapılan temel işlem telefonun kutusu açılmadan telefon merkezine geri satılması.Fakat dikkat etmeniz gereken tek şey aldığınız fiyat ile satacağınız fiyat arasında çok fark olmamasıdır.Aksi takdirde kaybedeceğiniz miktar artmaktadır.Daha sonra bide bunu ödeyeceğinizi unutmamalısınız.Diğer bir senet ile para bulma yöntemlerinden biri ise senet ile faktoring şirketlerden para almadır.Ülkemizin neredeyse her ilinde bulunan faktoring şirketleri para ihtiyacı olan bireylere senet karşılığı borç para vermeketedir.Senet ile kredi veren faktoring şirketleri yazımızı okuyarak ihtiyacınız olan paraya sahip olabilirsiniz.

Sicili bozuk olan bireylere kredi veren bankalar bulunmaktadır.Bu bankalar bazı şartlar dahilinde kredi çekmek isteyen müşterilerine uygun faiz oranları ile kredi imkanı sağlamaktadır.Sicili bozuk olanlara kredi veren bankaları okumanızda yarar var.
Örnek vermek gerekirse normal piyasası 4000 olan bir telefon olduğunu düşünelim.Satın alacağınız mağaza size bu telefonu senet ile vermesi karşılığında 4500 lira para değer biçiyor.Onu senet ile almaya karar verdiğinizde aynı mağaza sizden o telefonu karını kaldırarak geri alıyor.Bu sefer siz 4000 lira nakit para elde etmiş oluyorsunuz.Normal bir bankaya gittiğinizde kredi almama durumu var ise bu sayede nakit para alabilirsiniz.

Senetle Para Veren Bankalar Diye Bir Şey Yoktur?

Öncelikle şunu söylemek gerekirse senet ile para veren banka bulunmamaktadır.Eğer böyle birileri söylüyorsa itibar etmeyiniz.Dolandırılabilirsiniz.Çünkü senet ile kredi veren banka bulunmamaktadır.Fakat Ziraat bankasının senetle avans kredi uygulaması bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Senet karşılığında borç para veren tefeciler başlıklı makalemizde uygun faiz imkanı ile borç para bulabilirsiniz…

>>>>>>>>>>>>>  Önemli Not  >>>>>>>>>>>>>>>
Senet ile kredi veya borç para almak isteyen vatandaşlarımız yazının altında bulunan yorum kısmına ihtiyacı olan para miktarını ve ödeme koşulları yazarsa geri dönüş alması o kadar kolay olmaktadır.Sitemizi ziyaret eden kuyumcu,ikrazatçı veya borç para vermek isteyen kişiler çabuk sizlere ulaşacaktır.

177 YORUMLAR

 1. Merhaba herkese senetle nakit ihtiyaçları görünür şirket şartlarına göre verilir kesinlikle on ödeme gibi bir olayiniz yoktur faiz oranları 1.23 ile değişiyor şirket kurumsal firmalar ayır şahsi durumlarda ayrıdır işlemler yasal olarak gerçekleştirilir çalışan veya sikortaniz olması şarttır bu duruma uyan bay ve bayan arkadaşları aramalarını bekleriz

 2. merhaba iyi gunler herkese senetle kredi verıyoruz en dusuk 20.000 tl en yıksek 100.000 tl verıyoruz bızler dusuk faızle ve 12 ıle 48 ay arasında yardımcı oluyoruz 3 ve 6 ay ertelemelı verıyoruz ıstege baglı olarak ciddi alıcılara yazsın lutfen MAİL:fuat3246@outlook.com

 3. Bana 15 bin lira lazım
  Ödeme şartları ni nasıl yaparsınız bilmiyorum ama konuşulur.esnafim istanbul esenyurtta ikamet ediyorum
  15 bine bir sene yaparsak kaç lira faiz koyarsınız
  Bin beş yüz lira aylık Ödem e yapabilirim

 4. Arkadaşlar ön ödeme isteyen kimseye güvenmeyin. On ödemesiz veren varsa yazsın. Acil nakit ihtiyacım. Bir kafeye ortağım ama resmiyette degil. Yani çalışmıyor görünüyorum
  Sgk yok. Geçmişde hacizlik durumlarım var. Sağlık gideri için acil nakite ihtiyacım var. gule.2811@gmail.com

 5. Merhaba

  Finansal ihtiyaçlarınızı karşılamak için acil bir krediye ihtiyacınız var mı? 2000 – 500 000 arası krediler sunuyoruz, güvenilir, güçlü, hızlı ve dinamik, krediyi kontrol etmiyoruz ve bu süre zarfında dış krediler için% 100 garanti veriyoruz.

 6. İyi günler,
  Krediye ihtiyacınız var mı?
  Stres ve hızlı onay olmadan kişisel veya ticari ve yatırım kredilerine mi ihtiyacınız var? Şu anda tüm kredi arayanlara çok uygun bir faiz oranıyla dünya çapında kredi sunuyoruz. Kredi tutarımız 10,000,00 EUR – € 10,000,000.00 EUR arasında değişmektedir, 1 yıl ila 20 yıl arası geri ödeme süresi% 3 faiz oranı ile. Daha fazla bilgi için e-posta hechlerandreas4@gmail.com üzerinden kredi memuru (Hechler Anderson) ile iletişime geçin

  Kişi: Hechler Anderson
  İletişim E-posta: hechlerandreas4@gmail.com

 7. Her türlü yasal iş için de kredi sunuyoruz. Küçük işletmeler için krediler ve her türlü yatırımlar da mevcuttur. Tüm krediler hem güvenli hem de teminatsız olarak kullanılabilir.

  • Acilll 10 bin lazım 05388145243 e posta şifremi bilmediğim için giriş yapamiyorum lütfen bana bu numaradan ulaşın Allah rızası için çok acill kötü durumdayım

 8. İşletme kredisi, kişisel kredi, ev kredisi, araba mı arıyorsunuz?
  kredi, öğrenci kredisi, borç konsolidasyonu kredisi, teminatsız krediler, girişim
  sermaye, vs. .. Ya da bir banka ya da mali bir krediyi reddettiniz
  Bir veya daha fazla sebepten dolayı kurum. Sen doğru yerdesin
  kredi çözümleriniz! Ben özel bir borç vericiyim,
  şirketler ve bireyler düşük ve uygun faiz oranlarında
  % 2. Faiz. Lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin
  sedat341@gmail.com

 9. Abi bana acil. 15 bin tl lazim nasil bulurum ben denizli pamukkale. De bi gece kulübünde çalışıyor um ama sigortasiz bulma imkanim varmi borcum neyse gununde oderim. Numaram 5414107380

 10. Merhaba,
  Acil bir krediye ihtiyacınız var mı? Evet ise bizimle iletişime geçebilirsiniz:
  hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için.

 11. Merhaba,
  Finansal ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var, 20.000,00 TL’den 100.000.000,00 TL’ye kadar kredi teklif ediyoruz, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik,% 100 garantili olarak biz de kredi veriyoruz (Euro, Pound ve Dolar) ) Eğer ilgileniyorsanız, tüm Krediler için geçerli faiz oranı (% 2).

  E-posta: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

  yönetim

 12. Merhaba hayatım,
  Bankadan ve bazı özel şirketlerden mali bir kredi almak için uğraştığını görüyorum?
  Artık seni endişelendirmene gerek kalmayacağından emin olmak istiyorum çünkü 48 saatten kısa sürede bu borcu güvende tutmanıza yardım etmek için buradayım.
  bana osekredi@hotmail.com adresinden bir e-posta gönderin veya kredi işleminiz için hemen whatsapp +917338373370 e yazın.
  TEŞEKKÜR EDERİM.

 13. Merhaba hayatım,
  Bankadan ve bazı özel şirketlerden mali bir kredi almak için uğraştığını görüyorum?
  Artık endişelenmenize gerek olmadığını garanti etmek istiyorum çünkü 60 saatten kısa bir sürede bu borcu güvende tutmanıza yardımcı olmak için buradayım.
  bana osekredi@hotmail.com adresinden bir e-posta gönderin veya kredi işleminiz için hemen whatsapp +917338373370 e yazın.
  TEŞEKKÜR EDERİM.

 14. Merhaba,
  Finansal ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var, 20.000,00 TL’den 100.000.000,00 TL’ye kadar kredi teklif ediyoruz, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik,% 100 garantiyle de (Avro, Pound ve Dolar) kredi veriyoruz İlgilendiğiniz takdirde tüm Krediler için geçerli faiz oranı (% 2).

  E-posta: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

  Teşekkürler.

 15. Merhaba bana 59 bin lazım ev ödemem için… … suan itibariyle aylık en az gelirim 6000 tl yi geciyor
  Banka da bazı talihsizlikler nedeniyle kredi skorum düşük… banka borcum da bitmek üzere…
  Herhangi bir olumsuzlukta nakite cevirebilcegimiz ortak bir arsamız var…
  Ocak 2019 ayı itibariyle aylık net gelirim aşağı-yukarı 7000 tl olacak…
  Bana 5 ekime kadar 59 bin lazım… 50 bin de olabilir…
  Bir taraftan eş dosttan arıyorum ancak alternatif olarak b planı olarak da sizin sartlarinizi ogrenmek isterim
  Halilcelik_tr@mynet.com

 16. yabanci bir firma adina calisiyom bilgilerinizi yolluyom eger olumlu cvp gelirse isleme basliyoz islem ucreti krediden kesilmiyo pesin sizden aliniyo islem bitis tarihinden en gec uc gun icinde bulundugunuz il e sirket tarafindan yonlendiren bir .arkadas gelip imza karsiligi veriyor kredinizi05372302152 besyüzotuzyedi ikiyüz otuz yirmibir elli yedi

 17. 10.000 tl.ile.100.000 tl arası nakit ihtiyaclariniz hukuki prosedürlere uygun avukat eşliğinde noter tasdikli senet ile 12 ve 48 ay vade olanağı ile sağlanmaktadır 05530131918 arayınız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin